Jump to content

Kulaklık Ses Sorunu

akmannnnnn

Recommended Posts

Arkadaşlar bugün Philips - Stereo Kulaklık SHP1900/00 kulaklık aldım. Fakat sesi çok az çıkıyor. Benim Telin Kulaklığı bile daha çok ses çıkartıyor. Oyunda Gayet iyi ses alıyorum fakat Müzik dinlerken Video izlerken az ses geliyor. Bir ayar falan mı gerekiyor.Aldığım yere ******ürdüm fakat ses orda gayet iyi çıkıyor. Laptop'ıma takıyorum ondan da Gayet iyi ses çıkıyor. Bende Büyük bir hoparlör var Onu taktığımda Binayı oynatacak kadar ses çıkıyor. Ama onu çıkartıp kulaklığı taktığımda Çok az çıkıyor. Ses kartında bi problem olduğunu düşünmüyorum. PC de bi ayar yapılması gerekiyor sanırım. Yardım ederseniz sevinirim.

buyuk ihtimal on board hd ses kartın var cıkışlarını kulaklıga ayral ses yukselecekdir eq ayrala daha cok yukselir olmadı preampli tak

Kulaklığa ayarlı zaten. :S Ses seviyelerinin hepsi maksimumda. :S

ön amphi tak kardeşim yada dandik speakerların onunde kulaklık cıkışı vardır oda on anfi onu kullanbilirsin.

Zaten Anfi Var bende El Yapımı Olduğu için Kulaklık takamıyorum. Büyük bir hoparlör bağlı.

sesi surecek kadar yada sesi yetrli seviyey cıkarack minik amplifer yada kendin yap tda2052 2*5W yeterli yada kullanılmayan eski bit teyp yada ne b ilim içinde kulaklık çıkışı olan bir alette mutlaka vardır onu al kulakılıgın onune tak 5v yada 12 v ile calışır zaten google dan kualklık ampilisi yada preampli diye arat bulursun

sesi surecek kadar yada sesi yetrli seviyey cıkarack minik amplifer yada kendin yap tda2052 2*5W yeterli yada kullanılmayan eski bit teyp yada ne b ilim içinde kulaklık çıkışı olan bir alette mutlaka vardır onu al kulakılıgın onune tak 5v yada 12 v ile calışır zaten google dan kualklık ampilisi yada preampli diye arat bulursun

Anladım tesekkürler. Bu Preamli PC Parçaları satan yerlerde bulunur demi ?

mikser şeceneği olması lazım orada çal diye seçenek var nu sonuna getirirsen ses artar..

seninkinde daha deyişik olabilir...

Ses Hoparlorden Gayet iyi çıkıyor. Kulaklıkta böyle bi sorun var. Yani ses artırıp azaltmayla alakası yok. :S

Mesela Winamp'a Ses Yükseltme Diye bir eklenti vardı onu yükledim sesde biraz artma oldu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...