Jump to content

Ekran Kartı Tavsiyesi....

tuntakamon

Recommended Posts

Ekran kartı almak istiyorum.Elimde 150 tl kadar var.Fakat nasıl bir ekran kartı alacağıma karar veremedim.Sözü uzatmadan bilgisayarımın özellikerini yazıyorum.

Power supply:ATX300W AC 230V

Anakart:GIGABYTE 945GZM-S2 DD2 VGA

Ram:KINGSTON1 gb DDR2 667 MHZ

İşlemci:INTEL P4 D 915 DUAL 2.80 GHZ

Arkadaşlar ekran kartını hepsiburada.com dan almak istiyorum.Tavsiye ettiğiniz kartın linkini koyarsanız memnun olurum.Yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Please register to see this content.

dostum bu fiyata alabileceğin en güzel kart bence bu nvidia nın 8600 veya 9600 serisini pek tavsiye etmem yeni oyunlarda yetersiz kalıyo bu kart biraz daha iyi ama power supply nın gücü yetermi emin değilim bu konuyu aaştır istersen. gerçi ben nvidia 8800 gt kullanıyorum 300 watt power le o kart 8800 den daha fazla güç çekeceğini zannetmiyorum ve sorunda yaşamadım. ama server kasasından sökmüştüm psu mu yani kaliteli 300w

eğer fiyatı zorlarsan 180 e çok güzel kartlar var ama onlara yetmez diyebilirim power in. bide o masraf çıkarır sana

170 tl civarı işini rahat görür

zotac-nvidia-geforce-9600gt-synergy-512mb-256bit-gddr3-directx-10-pci-e-x16-2.0 256bit olması avantaj

Bu ekran kartıyla Gta 4 ü high ta oynabilir miyim?Ayrıca bu kart bana kaç yıl yeter? :)

high i bırak medium da bile zor oynarsın.

nvdia ekran kartlarında 2. rakama dikkat et performansı bu rakam belirler.

6600-8600-9600 bunlar yüksek performans gösterebilen kartlar değil. ve gta 4 bayağı performans gerektiren bi oyun. ama unutmaki gta 4 için önerilen işlemci 4 çekirdek. yani bu oyun işlemci gücüde istiyo ekran kartlarına dönecek olursak nvidia da 2. rakam performansı belirlerken ilk rakam da kartın güncelliğini gösteriyor 6 serisi kartlar eskide kaldı 7 seriside keza zaten 8 serisi ile 9 serisinin arasında video decode haricinde bi fark olduğunu sanmıyorum.

ati dede 2, ve 3, rakamlar performansı belirliyor ilk rakamlar yine güncelliği belirliyor. hd video izlemek değilse amacın nvidia nın 2.rakamı 6 olan kartlarını es geç geriye 8 olanlar kalıyo bide gtx ler var onlar pahalı

dostum bu fiyata alabileceğin en güzel kart bence bu nvidia nın 8600 veya 9600 serisini pek tavsiye etmem yeni oyunlarda yetersiz kalıyo bu kart biraz daha iyi ama power supply nın gücü yetermi emin değilim bu konuyu aaştır istersen. gerçi ben nvidia 8800 gt kullanıyorum 300 watt power le o kart 8800 den daha fazla güç çekeceğini zannetmiyorum ve sorunda yaşamadım. ama server kasasından sökmüştüm psu mu yani kaliteli 300w

eğer fiyatı zorlarsan 180 e çok güzel kartlar var ama onlara yetmez diyebilirim power in. bide o masraf çıkarır sana

Mumak dediğin gibi 4670 almaya karar verdim.fakat ben 1gblık bir kart bakıyorum.4670 lerin diğer modellerinden almayı düşünüyorum.aşağıdaki linkte var bunlara powerım yeter mi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...