Jump to content

Ttnet I Nasıl Buluyorsunuz?(anket)

vistaarda

Ttnet i nasıl buluyorsunuz?  

96 members have voted

1. 1. Ttnet i nasıl buluyorsunuz?

• İyi
      4
    • Çok iyi
      1
    • Berbat
      4
    • Berbat ötesi
      9
    • Allah belanı versin ttnet
      46
    • Ne diyeceğimi bilemiyorum
      4
    • Böyle bir anket olamaz tartışmasız en kötü internet :BAN:
      28

Recommended Posts

Please register to see this content.

bu parça ttnete gelsin...

Şarkı değilde :rolleyes: Şarkıdaki kızlar güzelmiş ttnete çok bu :D:d Allah belanı versin ttnet :download1: smileadsl int taşı kampanyasına katıldım sınırsız 27 lira ödüyorum :download1:

kolay buluyorum heryerde bürosu var. ayırca alternatif olmadıgı için birsey demek zor sonuçta onlarda berbat bir altyapı devr aldı e onlar napsın

ben memnunum hem zamanında 128 k sınırsızı biz 6 kişi kullanıyorduk ben o zamanda memnundum. simdi 1 gb sınırsız kullanıyorum yine memnunum.

söyle kötü böyle kötü diyenler 56k zamanını hatırlasın. hem ben korsan kullanmıyorum dolayısı ile downloadlık birseyim yok sitemi acıyor mu acıyor ben bunu bilirim.

download etcem zamanda üniversitede 100mb hat var saniyede 2 mb indiriyor haftasonları eğitimdeyken ordan indiriyorum win 7 mi sunu bunu atıyorum 16gb flashdiskime hayat bana güzel.

Allah bin belasını versin bir bazukam olsa ilk atıcağım yer orası lanet olsun sana ttnet elbet bir gün yaptıklarının bedelini ödersin yerlerde süründüğün günleride görürüm inşallah ve yöneticilerinin gerizekalı olduğunu düşünüyorum yada çok akıllılar gerizekalı taktiği yapıyorlar

kolay buluyorum heryerde bürosu var. ayırca alternatif olmadıgı için birsey demek zor sonuçta onlarda berbat bir altyapı devr aldı e onlar napsın

ben memnunum hem zamanında 128 k sınırsızı biz 6 kişi kullanıyorduk ben o zamanda memnundum. simdi 1 gb sınırsız kullanıyorum yine memnunum.

söyle kötü böyle kötü diyenler 56k zamanını hatırlasın. hem ben korsan kullanmıyorum dolayısı ile downloadlık birseyim yok sitemi acıyor mu acıyor ben bunu bilirim.

download etcem zamanda üniversitede 100mb hat var saniyede 2 mb indiriyor haftasonları eğitimdeyken ordan indiriyorum win 7 mi sunu bunu atıyorum 16gb flashdiskime hayat bana güzel.

tamam o zamanlar imkanlar yoktu bunada şükür diyorduk tamam ama şimdi isteseler herşey daha iyi olabilir sen Telekomun aylık kazancını biliyormusun ?? o kadar para kazanıyorlar ve verdikleri hizmete bak bu haktır ya kul hakkına girer..

hayatımda gördüğüm en orijinal seçenekler oy çoğunluğu gösteriyor ki ttnet in başına en kısa zamanda bir bela gelecek :) :) :::)))))))))))

TTNet in adam olması çin karşısına onun gibi altyapıya hakim bir rakip çıkacak.Bak o zaman seyredin rekabeti.GSM de rekabet var da operator şirketleri bol keseden kontör ve çeşitli avantajlar veriyor.Hele bu rekabet olmasın da görün neler olurdu.Elbet bu tekel kırılır.İşte o zaman daha iyi hizmeti çok daha uygun fiyata alacağız.Şimdi TTNet rakibim yok diye istediğini yapıyor.O günler de gelir elbet.Yontulmamış kazık tarifelerini geri çekerler...Saygılarımla

arkadaslar geçenlerde ttnetten kurtulmaya karar verdim fakat diğerleride ttnetten kalır yanları yok üstüne dolandırıcı hepsi şu kampanyamız var diyolar ucuz geliyo 1 sene sözleşme imzalıyosun altta küçük bi yazı var şu tarihe kadar geçerlidir sonrası malum en azından ttnetin sitesinde neyse o kablonete geçmeyi istiyorum fakat onunda altyapısı daha buralara gelmedi hatta bizim mahallede benden başka başvuran yokmuş. sebepi reklamı olmaması sanırım fiyatları ttnete ve diğerlerine göre iyi

vatandası kazıklamak sömürmekten baska bildiği yok millet kan aglıyor yazık gunah yaa :) dunyada yanlıs hatırlamıyorsam ya 2 yada 3 en kazık fıyatta yakında 1 de oluruz :) vicdansız telekom

İnternet alıyorsun yanında birde telefon alacakmışız o ne kadar konuşmazsan 10 lira,sözde telefonsuz intenerte bağlanma hakkımız çıktı bir başvursak heralde 1 senede anca gelirler,birde adil internet uygulaması yokmu sözde 8 megabit ama neymiş 15 gb kadar.

allah belanı versin senin

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...