Jump to content

Pes Fifa Dönemi Hikayesi

tikli0

Recommended Posts

1993 yılında fifa diye bir oyun kuruldu electronic artstan bu oyun çok tutudue en zevkli oyunuydu üyük bi2000 yılında pes dünyaya geldi gelir gelmes fifaya rakip oldu! bir kapısma oldu kazanan fifaydı pes 2 geldi yeni nesil teklonoji harika ps1 grafiklerle pes 2 fifa 2001 i yendi 2002 geldi onuda yendi 2003 geldi onuda yendi pes 2 en iyi ps1 futbol oyunu seçildi

Ps2 konsolu çıkınca pc ye ve ps2 ye pes 3 geldi fifa 2004 pes 3 ü yenmek için hazırlıklı ama pes 3 ün fizik motoru gerçekden süper frikikler gerçekçi ve oynanıs zor oldugu için berabere kalmıslar fifa 2004 taraftarlar çıldırıyor aşırı derece zevkli oyun oldu ve oyun zevke döndü pesde fizik motoru gelişmese fifa kazanacaktı

pes 4 vs fifa 2005

gerçekden büyük bir kapışma pes 4 de çok şey değişti grafikler yenilendi oyun çok gerçekçi oldugu için fifa 2005 manager mod geliştirildi pes 4 de master lig geliştirildi sonuç: yine pes

skor pes 5 - 1 fifa

pes 5 vs fifa 2006

Ve Mükemmel Bir 3d Kapışması! Fifa 2006 da Manga ve Athena Müziklerine Yer Aldı Yeni Lig Lisansları Eklendi Fifa 32 Lig pes 5 lig fifa coşmuş pes 5 çimleri yüzleri stadyumları çok gelişti ve sonuç: Berabere Grafik Pes Oynanış Fifa !

Pes 6 vs Fifa 2007

Bambaşka Bir Kapışma Pes 6 da fazla yenilik yok grafikler ve fizik motoru geliştirildi fifa 2007 tff ea ya imza attı ve turkcell süper lig yer aldı fifa 2007 ye seyirciler müthiş kalitede suratlar %50 gerçekçi sonuç: Berabere! Grafik Pes Oynanış Fifa

Pes 2008 vs fifa 2008

pes 6 dan 2008 e nasıl geçti yeni oyun motoru grafrikler süper bekleniyor pesciler çıldırmak üzere ama pes 2008 hayal kırıklığı oldu... formalar tayt gibi stadlar çizim gibi oynanış kötü fifa 2008 geliştirildi... be a pro eklendi tek oyunculu fifa

Kazanan FİFA!

7 senedir yenemeyen pesi 2.kez yendi !

Pes 2009 vs fifa 2009

pesciler üzgündü pes işi abarttı fifa yeni next gen grafikleri oluyor inanılmaz grafikli fifa 2009 bir atmosfere dönüşüyor konami fifanın kazanmasına engel oldu pes 2009 gelişti grafikler seyirciler toplar stadlar herşey begome a legend eklendi be a pro fifadaki gibi Kazanan: Pes

Skor:

Pes 5 -2 Fifa

Alıntıdır

Biraz Abartılı oldu ama okurken çok hoşuma gitti hikaye paylaşayim dedim :)

en iyi benim gördüqüm pes fifa bes ceker 2010 iddaali geliyor yenilikleri kısa özet geceyim türk takımı olarak sampiyonlar ligi ve avrupa ligine giden 5 takımızda lisaslı olucak gs bjk fb trabzon sivas uefa gelicek sampiyonlar ligi zaten var 1 cok özellik gelicek fifa pek bişi beklemiyorum acıkcası

en iyi benim gördüqüm pes fifa bes ceker 2010 iddaali geliyor yenilikleri kısa özet geceyim türk takımı olarak sampiyonlar ligi ve avrupa ligine giden 5 takımızda lisaslı olucak gs bjk fb trabzon sivas uefa gelicek sampiyonlar ligi zaten var 1 cok özellik gelicek fifa pek bişi beklemiyorum acıkcası

Ne demek istediğini anlamadım.

PES 10 mu iddialı geliyor FIFA 10 mu?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...