Jump to content

Teknolojix Ve ürün Iadesi

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar ben yanılmıyorsam ki öyle 8 haziran 2009 da bursa teknolojixden büyük olan vatan bilgisayarın yanındaki mağazadan ocz 500 watt psu ve wd 500 gb caviar black hdd aldım ürünlerde sorun yok ama ben poweri geri verip ki oluyorsa onun yerine 2,5 inç lik disklerden almak istiyorum aranızda ürün alıpda iade eden oldumu acaba bilgilendirirseniz sevinirim ben mailde attım cevaplar geldi ve bi adaha attım bekliyorum sizede danışayım dedim lütfen yardım edin ürünü iade edip parasını geri alabilirmiyim üründe bir sorun yok faturası falanda vardır lütfen yardım.saygılar

Arkadaşım nerde olursa olsun değişmez bir kuraldır:

14 gün içerisinde faturanla aldığın yere gidip iade edebilirsin tabi ürünü kullanmadıysan. Bu senin en doğal hakkındır. Yok olmaz derlerse de Tüketici haklarına başvur gerekeni yapsınlar :)

Ürün ayıplı mal olsa idi ya da 14 gün içinde hiçbir gerekçe belirtmeden ürünü geri verebilrdiniz.(Bazı firmalar 30 gün olarak belirleyebiliyorlar).Fakat ürünün kullanılmamış olması,orjinal kutu ve içeriğinin tam olması,fatura ibrazı gerekir.

Kısacası 8 haziranda aldığınız bir ürünü şuan için geri iade edemezsiniz.

arkadaşım cevap için çok sağol ama hiç mi şansım yok memnun kalmadım vs fal ndesem faturası falan var kutusuda duruyo bi ******üreyimmi acaba.saygılar

Maalesef hiç şansın yok.Ben de Bursa'da oturuyorum ve hele hele de Teknolojix ten para iadesi alman imkansız.En kolayı gittigidiyor,sahibinden ya da donanimhaber üzerinden satman.Saygılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...