Jump to content

Kablosuz Ağ Sorunu

xboxhunter16

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde masa üstü bilgisayar için AirTies WUS-300 kablosuz adoptor var şimdi ben bunu pc ye taktığımda bi akç tane kablosuz ağ görüyor örn: exper phılıps exper olana bağlanmaya çalıştığımda şifre istiyor phılıps e bağlandığımda şifre falan sormuyor direk bağlanıyor sinyal seviyeside 2 3 çizgi bağlandı görünüyor ama nedense internete girmiyor bazen giriyor kısa çoğu zamanda girmiyor sinyal seviyeside iyi sorun nedir acaba yanlış bişeymi yapıyorum ?

benim değil exper olan arkadaşın onun şifresini bildiğim halde bağlanmıyor phılps kimin bilmiyorum ama direk bağlanıyor mesala özellikle öğle saatleri phılıps internete giriyor 2 kere denk geldim ama düşünüyorum adam modemi kapğasa niye gördün ağda 7.24 açık modem

modemi kapatmıyor.. modemin ayarlarında mac koruması var bilgisayar mac numarası olmadan o ağa giriş yapamassın.. adam yanlızca senin mac numaranı modemin arayüzünden eklediği zaman.. sen o ağa bağlanabilirsin ikincisi usbnin.. sürücüsünü silip tekrar yüklemeni öneririm.. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...