Jump to content

Crysis.exe Unpack

Nobe

Recommended Posts

Arkadaşlar crysis exeyi unpack etmek istiyorum içindeki bir kaç dosyaları düzenlemem gerekiyor.peid ile baktım visual basic 6.0 yazıyor sıkıştırma olarak ne yapabilirim nasıl extract yapabilirim.

visual basic ile yazılmış exeleri visual basic decomplier ile decomplie edip kod düzenleyebilirsiniz.daha sonra visual basic 6 ile tekrar complie edip kullanabilirsiniz.

bu işi dahaaçık anlatabilirmisiniz mesala resimli veya videolu

visual basic ile yazılmış exeleri visual basic decomplier ile decomplie edip kod düzenleyebilirsiniz.daha sonra visual basic 6 ile tekrar complie edip kullanabilirsiniz.

Microsoft Visual C++ 7.0 bu yazıyor peid programında fakat açamadım içeriği göstermedi başka bir program varmı isterseniz internetten bir crack indirip bakabilirsiniz.

Microsoft Visual C++ 7.0 Yazıyorsa

reshacker

Resource explorer

restorator

Gibi Bir KAç Programla Açmayı Deneyin.

Ayrıca Oyunun Neresini Edit etmek istiyorsunuz?

mesala oyunun level adlarını değiştirmek istiyorum içinde level adları yazılan bir kaynak kod olmalı.Ben oyununa başka level eklemek istediğimde bu exe dosyasıda level isminitanıyıp çalıştırabilsin bu sayede exeyi editlemek gerekiyor.Ve bir kaç ayarda yapılıcak.

Mesala sizin önerdiğiniz programlarda iconlar gözüküyor.Sizde bakıp görebilirsiniz.Önerdiniz programların hepsi var önceden denendi.Ya bu exe dosyası fixle kapatılmış yada programlar göstermiyor.

Size zahmet olacak ama internetten indirip crack dosyasını unpack edebilirmisiniz eğer hangi programlarla olacaksa delphi ile denedim açmadı.Visual basicde denedim lite sürümünü buda olmadı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...