Jump to content

Windows 7 Ye Geçsem Mi?

vistaarda

Recommended Posts

Windows 7 ye geçmenizi ve yeniliklerden yararlanmanızı bende tavsiye ediyorum.Windows 7 ile gelen bazı yenilikler var.Vistaya göre iki kat daha hızlı açılıyor.Hızdaki gelişme çok büyük değil ama farkedilebilir düzeyde.Ama çoğu zaman gene vista gibi davranıyor.7'nin Vistanın akrabası olduğu su ******ürmez bir gerçek.Windows 7 de kullanılan teknoloji vista da kullanılan la aynı olduğu için % 90 program uyumluluğu göze çarpıyor.Sonuçta vistaya oranla daha performanslı.Belki % 25 belki en fazla % 40 ki ancadır.Windows Vista'ya gelen eleştiriler Microsoft'u bile bıktırmış olsa gerek.Vista'nın herkesçe nefret edildiğini söylemesek de herkes tarafından sevildiğini söylemek de mümkün değil :dribble: Windows 7 tüm bunları değiştirecek gibi görünüyor.Yine de tüm sistemin kullanışını değiştiren revizyonlar, gözleri yuvalarından fırlatan yeni özellikler beklemeseniz iyi olur.Bununla birlikte verimliliğinizi düşüren donanım ve yazılım problemleriyle de pek karşılaşmayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Microsoftun Vista'da yaptığı hatalardan tam olarak dersini aldığına ikna olmasak da, Windows 7'nin Vista'nın en iyi özelliklerini ele alıp yeni ve daha etkili iyileştirmelere kullandığını söylemek mümkün oluyor.

arkadaşlar şimdi ben bu 7ye geçsem vistaya göre ne avantajlarım olur? ayrıca birde şu driver olayını nasıl yapcam nerelerde bulcam daha laptop için driver üretmişler mdir acaba?

daha hızlı ve sorunsuz çalışır.

• 3 ay sonra...
bende kurmayı dusunuyorum kaldırırmı acaba bılgınız varmı pentum 4 2.00 3.00 GHz işlmeci 1.5 Gb ram var kaldırırmı bılgısı olan varmı

aynı özellikte pc'ye kurdum, ilk çıktığı günlerden itibaren kurdum ve şimdiye kadar format bile atmadım. diyeceğim o ki hiç düşünmeden kur...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...