Jump to content

Windows 7 Ye Geçsem Mi?

vistaarda

Recommended Posts

Kalsssssınnnn Bence Bı Sure Sabret Wındows Son' Surumu Cıkarınca Yuklersın Cunkı Su Anki Sürümlerde Bi Süre Sonra Account'un Sıfırlanıyor.. Dosyaların Siliniyor..

Boş Yere Format Atarsın Bidaha

Memnunsan Kalsın... :D

Kalsssssınnnn Bence Bı Sure Sabret Wındows Son' Surumu Cıkarınca Yuklersın Cunkı Su Anki Sürümlerde Bi Süre Sonra Account'un Sıfırlanıyor.. Dosyaların Siliniyor..

Boş Yere Format Atarsın Bidaha

Memnunsan Kalsın... :D

zaten son sürümü çıksın öyle

zaten son sürümü çıksın öyle

şu sıralar çıktı dağılmaya başladı arkadaşlar başka bir konuda 32.partı berkliyordu şimdi gine oraya bakcam gelmişmi mutlaka tr de vardır

şu sıralar çıktı dağılmaya başladı arkadaşlar başka bir konuda 32.partı berkliyordu şimdi gine oraya bakcam gelmişmi mutlaka tr de vardır

önce türkçesi çıksın,çünkü vistam türkçe.vista dan upgrade yapacağım.

selamlar..

benim pc: pentium d 3.0 , asus p5gc-mx anakart, 2 Gb ram ve vista sp2 kullanıyorum.

banada fikir verin. 1.win 7'ye geçebilirmiyim? 2.mantıklımı?

saygılar...

olabilir.

güzel olur ayrıca.vista yı gördük ABD de YASAKLANDI.Evet.Yanlış duymadınız.

YA-SAK-LAN-DI! :dribble:

selamlar..

benim pc: pentium d 3.0 , asus p5gc-mx anakart, 2 Gb ram ve vista sp2 kullanıyorum.

banada fikir verin. 1.win 7'ye geçebilirmiyim? 2.mantıklımı?

saygılar...

Kardeş senin sistemin aynısı var bende de kurdum çok memnun kaldım tabi benim kurduğum 71XX di. Yani en azından vistadan iyi

vistaarda, vista abd'de yasaklandımı? nasıl ya? ciddimi? :S

Kardeş senin sistemin aynısı var bende de kurdum çok memnun kaldım tabi benim kurduğum 71XX di. Yani en azından vistadan iyi

sağol headhunter71. ben rtm'yi kurmayı düşünüyorum. umarım ondada sorunsuz olur.

Arkadaşlar bazı yabancı forumlara baktım p3 256 bellekli makinelerde çalıştıranlar chip online hala video su var 200 kusur mhz

512 bellekli telefonla karısık bi bilgisayara yükledi videonun adı da windows7 yine şaşırtıyor

sonuç olarak vista ile calışan makinelerin hepsinde xp ile çalışan makinerin çoğunda çalışır

Ben de hem xp sp3 hem vista sp2 ve hem de windows 7 7264 sürümleri kurulu.Windows 7 vistadan hem görünüm olarak ve hem de performans olarak daha iyi.Bende ki sistem

Core 2 duo E8400 çift çekirdek

Seagate 1 terabayt hardisk

Radeo 1650x ekran kartı

Asus p5kc

Kingston 2gb ram 1333 mhz

Bu sisteme vista ve Windows 7 sinek vızıltısı gibi geldi.Vista sp2 ye bana gerekli tüm programalrı yükleyerek denedim.Canavar gibi çalışıyordu.Sonra windows 7 7264 sürümünü kurdu.O vistadan daha performansı çalıştı.

Sonuç olarak vista kullanıyorsanız Windows 7 ye geçin.XP kullanıyorsanız da geçmeyi düşünün.Ancak windows 7 için biraz bekleyin derim.anakart sürücüleri çıksın ondan sonra ana sisteminizde kulllanın derim.Ati ekran sürücüleri çıkmış en azından 1650 serisinin sürücüleri çıkmış onda sorun yok.Ki zaten windows 7 otomatik tanıdı ekran kartını.Saygılarımla

sistem t9300 2.5ghz 6mb cache 2gb ram

bu sistemde vistada hiçbir sorun yaşamadım windows 7 için de sorunsuz olur diyebilirmiyiz

birde alakasız olcak ama sp2 beta mı?, beta ise kurmak için acele etmem anlamsız mı? bide türkçe mi?

baya soru sorduk

1. sp2 (vista için tabi) beta değil

2.%99 windows 7 de sorun yaşamazsın (en azından vistada yaşadığın dan çok çok daha az yaşayacağının

garantisini verebilririm sana )

3. buda benim yorumum ben win 7 beta 1 ide rc 1 ide kullandım bu rtm 32 bit daha sızmadı onuda kurucam

beta 1 i bile hem vistadan hem xp den iyiydi xp den daha hızlı vistadan daha problemsiz

Not: tabi hiçbişey gibi mükkemmel kusursuzda değil !!!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...