Jump to content

Genel Klavye Sorunu

Recommended Posts

Herkese merhaba.

1 Hafta önce yeni sistem topladım.Gayet güzel de çalışıyor.

İçine ilk xp kurulunca crysis ve undercover yükledim.İkisi de çalışıyordu,epey oynadım.

Sonra format attım ve MXP v2 yi kurdum.

Bu iki oyun d sürücüsünde de tabii.Crysis i açtım oynadım.Sonra NFS Carbon u yükledim.Açtığımda bir sorunla karşılaştım : Oyunda hiçbir donma,takılma vs. yok, ama tuşa basıyorum geç işliyor ve takılı kalıyor.Mesela bir saniye basıyorum,3 saniye dönüyor araba.Üstelik de çok geç dönebiliyor. Oyunun menülerinde de var bu. Klasörden undercover ı açtım, o da aynı.Hiç oynanmıyor.Far cry 2 yi kurdum onda da aynı. Format atmadan önce yüklediğim,formattan sonra silinen Call of Duty 5 de öyle oldu.Halbuki cod 5 gayet iyi çalışıyordu.

Derken nasıl oldu bilmiyorum,bugün carbonu açtığımda normale dönmüştü ve oynadım.Ama şimdi yine crysis hariç diğer bu oyunlarda bu sorun var.Oyun içinde ve menülerde.

Carbon da menüde sağa bir tıklıyorum, 2-3 tane atlıyor.Oynamak şu an için imkansız.Bilgisdayardaki diğer oturumlarda da durum aynı.Böyle bir soruna hiçbir yerde rastlamadım.Sizce neden olabilir?Çözüm önerilerinizi bekliyorum...Teşekkürler...

Düzenleme: Cod 5 düzeldi ama carbon,undercover,farcry 2 hala aynı!

klavye normalde doğru çalışıyor,oyun olarak crysis te de doğru çalışıyor.

2 tane klavyem var biri usb biri ps2.sitesinden baktığımda klavye için sürücü yok diyor.

Bugün prince of persia yı yükledim,onda da durum aynı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...