Jump to content

Sbs Sonuçları Açıklandı. Tnctr'nin Sbs Zedeleri :)

wmismail

Recommended Posts

arkadaşlar sbsye bende girdim :D puanım 338 ama nette o kadar aradım 2009 taban ve tavan puan listesini hani nereyi seçebilirim diye bakmak için :D bi türlü bulamadım

2009'u bulamazsın tabi.Ancak 2008'i bulursun.2009 Taban ve Tavan Puanları bu seneki yerleştirmelerin hepsi tamamlanınca oluşacak, ortaya çıkacak.Yani şu anda işimiz biraz zor dostum...

Seçimlerinizi yaparken puana göre değil yüzdelik dilime göre yada oraya kaçıncı kişiler arasında alınmış bunlara bakarak yapın

Evet bu şekilde oluyor.Blackman12 rica etsem yerleştirme nasıl olacak onu anlatır mısın? Yerleştirme, tercih hiçbir bilgim yok bunlar hakkında.

Soru : İstediğimiz lisenin yüzdelik dilimi %2.37.Bizimkisi %3.41.Bir şekilde gidemez miyiz yav :)

Bir ihtimal tabi var ilk sıraya onu yazabilirsin.Ben zamanında rastgele yazmıştım 11. tercihim tuttu 12 tercih vardı zaten :) siz biraz ciddiye alın çünkü lise eğitimi gideceğiniz okul ileride hep önünüzü açar.

benim yeni sistem hakkında hiç bir bilgim yok maalesef onu geçtim öss sonuçları yarın açıklanacak ama ben kendiminkini bile bilmiyorum ne zaman tercih yapçam falan :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...