Jump to content

Xp Formatta 32 Dakikada Takılıp Kalıyor

Recommended Posts

cd rom'un düzgün takılı olduğundan emin misin?

Daha önce benim de başıma gelmişti. cd romu söküp yeniden tatktım. bu arada jumper ayarlarının yanlış olduğunu görmüştüm. ondan sonra düzeldi. sen de jumper ayarlarına bir bak. her cd-rom'un jumper ayarları değişik oluyor. Bilmiyorsan bir bilene göster.

Bu çözüm olmazsa, usb'den kurulum yapmayı dene.

forumda usb2den kurulumu anlatan konular var.

muhtemelen aygıtları yüklerken takılıyo benimde başıma böyle bi olay gelmişti ethernet kartı yanmış biostan kapatıp kurduktan sonra problem ortadan kalktı denemeni tavsiye ederim.. olmazsa diğer on board aygıtlarıda disable yap

arkadaşım aynı olay benim başımada gelmişti okulun teknoloji laboratuvarını formatlıcaktık aynı anda 5 tane pc için cd hazırladık başlattık hepsi 32 de takıldı yarım yamalak .alışan bi kasa vardı bütün hdd leri onda formatladık modifiyeli xp ile denedik dondu fakat orj xp ile denedik ve ekran kartını onboarda taktık hepsi bu sefer format çektik ekran kartı ile ilgili bi sorun oalbnilr çünkü tam emin değilim ama o dakikaldarda ekran kartını tanıyuor olması gerekiyor yanlış bilgi vermiyeyim ama bizde bu şekilde çözmüştük inş yardımcı olabilimişimdir

arkadaşım aynı olay benim başımada gelmişti okulun teknoloji laboratuvarını formatlıcaktık aynı anda 5 tane pc için cd hazırladık başlattık hepsi 32 de takıldı yarım yamalak .alışan bi kasa vardı bütün hdd leri onda formatladık modifiyeli xp ile denedik dondu fakat orj xp ile denedik ve ekran kartını onboarda taktık hepsi bu sefer format çektik ekran kartı ile ilgili bi sorun oalbnilr çünkü tam emin değilim ama o dakikaldarda ekran kartını tanıyuor olması gerekiyor yanlış bilgi vermiyeyim ama bizde bu şekilde çözmüştük inş yardımcı olabilimişimdir

Merhaba Dostum Formatın 32. Dakkaısnda Ethernet Driverini Yüklüyodur Senin Ethernet Arızalıdır. FormaTın Bitmesini İstiyosan Biosa Gir Ethernet Ti Kapat Disabbe Yap Yani Sorun Hal Olacaktır Dostum :(

harddıskle alakası yok ethernet kartıyla alakalı bı sorun 32 dk da ağ aygıtlarını yukler kardesım sen bıosdan ethernet kartını dısable yaptın mı sorun kalkacaktır. harıcı bı de ethernet kartı alırsın problemın cozulur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...