Jump to content

Ttnetin Yeni Kazıklama Yöntemi..

Mertgrkm

Recommended Posts

arkadaslar bence tt netten iyi hizmet veren hiç bir firma yok tabi kendi görüşüm ben 6 yıldır kullanıyorum en ufak bir kesinti yaşamadım ücret konusuna gelincede ortak kullanımla ayda 6 tl ödüyorum

sen gel bana sor!alternatif olsa hiç durmam...

aah kablo net ah!

ya kablo nette 1den fazla kullanma olayı yok değil mi?

olsa da zaten bizim burada yok gerçi... :)

arkadaslar bence tt netten iyi hizmet veren hiç bir firma yok tabi kendi görüşüm ben 6 yıldır kullanıyorum en ufak bir kesinti yaşamadım ücret konusuna gelincede ortak kullanımla ayda 6 tl ödüyorum

Arkadaşım seni ttnetten casus olarak mı yolladılar aramıza :) kesinti yaşanmadığını bizde biliyoruz, herkes ortak kullanım yapamıyor malesef bizim apartmanda evinde bizden başka bilgisayarı olan bile yok, ne yapalım? ..diğer firmaları denediniz mi de ttnetten iyi hizmet veren hiç bir firma yok diyorsunuz, bana kalırsa super-online ttnete bin basar, smile adsl de öyle, hem avantajları yüksek hem kaliteleri..

ben cafeciyim diğerleri yasak mecburen ttnet kullanıyorum ama super-online kullandım smile kullandım evimde ttnet avukatı degilim ama böyle küçük firmalardan uzak durun her zaman büyük firmalardadır en iyi hizmet smile kimden alıp sana satıyorki int..

ben cafeciyim diğerleri yasak mecburen ttnet kullanıyorum ama super-online kullandım smile kullandım evimde ttnet avukatı degilim ama böyle küçük firmalardan uzak durun her zaman büyük firmalardadır en iyi hizmet smile kimden alıp sana satıyorki int..

en iyi hizmet diye milleti kazıklaması gerekmez, mali durum biraz daha iyi olsa hiç düşünmeden sınırsıza geçicez zaten, ama diğer hizmetlerin dediğim gibi hem fiyatı hem de avantajları ttnetten çok daha iyi şu an için..

gerikafalı mıdır nedir, bugün gene aradılar ttnetten aynı muhabbeti yapıyorlar, internetinizi kat kat hızlandıracağız dedi önce, ben de geçen hafta aramıştınız istemediğimizi söylemiştim dedim kapattım.. iyice zıvanadan çıktı bu ttnet

valla biz karşıki komşu ile yeni bağlattık 8 mps hzında 15 gb a kadar uçan internet 15 den sonra 512 kps oluyo ama benim için ii sanki hiç düşmüyo hız ben şu an memnnunum ama ilersini bilemem :) filmimide rahat indiriyom herkesin düşüncesi ayrı olabilir saygım var :)

valla biz karşıki komşu ile yeni bağlattık 8 mps hzında 15 gb a kadar uçan internet 15 den sonra 512 kps oluyo ama benim için ii sanki hiç düşmüyo hız ben şu an memnnunum ama ilersini bilemem :) filmimide rahat indiriyom herkesin düşüncesi ayrı olabilir saygım var :)

öyle bir durum olsa zaten şikayetçi olmam :) ama bizim apartmanda bizim evden başka bilgisayarı olan yok :)

kardeş vallaha senden iyiisi yok :)

super online ın bir tarifesi vardı bu fiber internetle ilgili ayda 5gb kota yine 29lira hızı da 5mbit ya da 10mbitti onu iyice araştırıyorum, yeterince sağlam bilgiler toplarsam ona geçmeyi düşünüyorum.. sınırsız 5mbit te 38liraydı sanırım..

kardeş tellcom sadece büyük şehirlerde hizmet veriyor ankara istanbul ve izmir de haberin olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...