Jump to content

Ttnetin Yeni Kazıklama Yöntemi..

Mertgrkm

Recommended Posts

Birkaç dakika önce ttnetten aradılar, yeni bir kampanya paketi varmış, kotalı kullanıcılar için; 8mb erişim hızı 4gb kota, cep telefonuna 3aylık 300dakika konuşma, bilgisayara güvenlik yazılımları kurma işlemi, ilk 3ay 38 lira ödeniyor sonra yine 29 lira ödenmeye devam ediliyor.. Valla bu ttnetin kazıklama kampanyalarına hayranım 1mbit hızla indirmeden duramıyorum zaten kotayı aşıyorum, 8mbit olsa kimse durduramaz beni ondan sonra gelcek fatura 100lira.. Lanet olsun böyle kampanyaya.. :angry2:

8 Mbps için 4 GB Kota mı ??? olurmu böyle şey adamlar nasıl kazıklayacaklarını şaşırdılar. sürekli birşeyler uyduruyorlar adam akıllı alternatif olmayınca elimiz kolumuz bağlı :(

super online ın bir tarifesi vardı bu fiber internetle ilgili ayda 5gb kota yine 29lira hızı da 5mbit ya da 10mbitti onu iyice araştırıyorum, yeterince sağlam bilgiler toplarsam ona geçmeyi düşünüyorum.. sınırsız 5mbit te 38liraydı sanırım..

Şu kota işi ne saçma internet diyoruz sınırsız bilgi özgürlük diyoruz özgürlüğün önüne "KOTA" konuyor gerçekten çok şaçma. birde bizim ülkemizdeki kotalara bir bakın 4 GB :( hız zaten çok düşük off off

Kablosuz internet bile yaygın değilki, yurtdışında sokağa çıktığında listede onlarca kablosuz erişim bağlantısı gözükürken bizde bir iki tane anca gözüküyor onlarda şifreli oluyor.. Kaç ülkede bu tür uygulamalar var acaba merak ediyorum..

ben bazen ağın şifresinikaldıyorum belki ihtiyacı olan girer diye :lol:

Valla ayakta alkışlıyorum seni :( örnek alınacak bir davranış gerçekten.. Biz tabi mecburen şifre koyuyoruz kotalı kullanıcı olduğumuz için yoksa faturayı ödeyemeyiz işin sonu kötü olur :)

kota yüzyılın icadı korsanla savas taktığı :( aylık en fazla 4 gblik korsan indirebilrisiniz gerisini indiremezsiniz bu durumda 10 korsan film veya 1 oyun indiriyorsunzu böylece korsana darbe vuruyorlar (mı sanıyorlar aceba ?)

internet özgürlük demek nerde görülmüş böyle sınırlama

benim kotasız olunca sorun omuyor kotalı olduğunda kotanın sınırlarında dolaştığım için internetin olupta kullanamamanın ne demek olduğunu bilirim bu yüzden net kullanmadığım bazı zamanlar halka açık hale getiriyorum :lol: ağa takılan baya kişide oluyor yazın özellikle. bizim eve yakın güzel bir park var. tahminim oradan giren çok oluyor :(

kota yüzyılın icadı korsanla savas taktığı :( aylık en fazla 4 gblik korsan indirebilrisiniz gerisini indiremezsiniz bu durumda 10 korsan film veya 1 oyun indiriyorsunzu böylece korsana darbe vuruyorlar (mı sanıyorlar aceba ?)

internet özgürlük demek nerde görülmüş böyle sınırlama

korsana darbe vurmanın çok farklı yöntemleri de var, amerikada hiç kimse korsan dosya indiremiyor, babamın bir arkadaşı vardır amerikada, msnden dosya göndercekti babam da adam hayır burdan alamayız demişti.. Daha önce de bir kadına şarkı indirdiği için mahkeme açılmıştı.. Onların sınırı sadece bu şekilde bizimki bütün kullanımı kısıtlıyor..

Ne saçma Gerçekten şu ttnete sinir oluyorum açıkcası Wallahi bi dosya indiremeden bi film izlemeden 4 gb dolmuş bitmiş anlamıyorsunuz yani madem senin böyle bi altyapın var madem müşteris sıkıntısı şu bu yap hepsini 5 mbit sınırsız 35 Tl yap herkes geçsin kafalar rahat etsin yok bilmem ne müzik abonesi ol yok bilmem ne vitamin mi ne zıkkımdır onun abonesi ol yok yazılım virüs proğramı zaten saçma bi virüs proğramı Allah belasını versin bu ttnetin böylesine kazıkçı 2.Bi şirket yoktur Türkiyede Arkadaşlar kusura bakmayın Ttnet dedinmi aklıma düşünce sinirlerim oynuyo ben mesela evde ev telefonu kullanmadığım halde sırf internet için 11 Tl de ekstradan ödüyorum yine cinlerimi tepeme çıkarttı bu ttnet neyse biraz daha konuşursam banlanacam en iyisi susmak.....

Ne saçma Gerçekten şu ttnete sinir oluyorum açıkcası Wallahi bi dosya indiremeden bi film izlemeden 4 gb dolmuş bitmiş anlamıyorsunuz yani madem senin böyle bi altyapın var madem müşteris sıkıntısı şu bu yap hepsini 5 mbit sınırsız 35 Tl yap herkes geçsin kafalar rahat etsin yok bilmem ne müzik abonesi ol yok bilmem ne vitamin mi ne zıkkımdır onun abonesi ol yok yazılım virüs proğramı zaten saçma bi virüs proğramı Allah belasını versin bu ttnetin böylesine kazıkçı 2.Bi şirket yoktur Türkiyede Arkadaşlar kusura bakmayın Ttnet dedinmi aklıma düşünce sinirlerim oynuyo ben mesela evde ev telefonu kullanmadığım halde sırf internet için 11 Tl de ekstradan ödüyorum yine cinlerimi tepeme çıkarttı bu ttnet neyse biraz daha konuşursam banlanacam en iyisi susmak.....

Banlanmak için daha erken :( artık adsl için telefon hattı zorunluluğu kalktı diye biliyorum ben, bir araştır istersen telefon kullanmıyorsan iptal ettirebilirsin..

Kesinlikle katılıyorum kardeş. 2 aydır evde net var telefonu maksimum 30 kez kullandık o da biz aramadık arkadaşlar akrabalar aradı kota 4 gb ve ilk 2 ay da geçtik kotayı bu ay da geçeceğime eminim. En basitinden 2 resim açıyoruz bir sitedeki resimlere bakalım diyoruz onlar da fena kota yiyor. Net açıldığından beri facbook da video bile izlemedim kotayı geçerim diye ama nerden doluyo nasıl hemen geçiyorum anlamıyorum. Telekom iyice kazıklamaya başladı. dediğin gibi vitamin müzik gibi ek servislerle yeni kazıklama yolları aramaya başladı. Artık bir süre katlanacaz sonra yeni arayışlar içerinde olacaz ne yapabiliriz ki ? yeni servis bulmamız lazım. daha insaflı bir servis ama

Mertgrkm kardeş

dediğin gibi telefon zorunluluğu kalkmadı daha hala devam ediyor. Kalktığı ilk gün iptal eedecem hatta evdeki telefonu da onlara verecem. Müsait bir yerinize sokun diyecem. (Yalnış anlamayın saklamak için belki ilerde onlara da lazım olur)

Bunların yeni kapmanyası daha güzel ya..esnek paketler çıktıya yırtık dondan çıkar gibi..bide anlamayan insanları pabuç dilli ukala müşteri temsilcileri ayartıyo..15gb kotalı esnek 8 megabite kadar hız.

yok santralin yoğunluğu yok orda internete girenlerin yoğunluğu yok telekoma mesafem..iyice delirdiler..

temiz 1 megabit limitsiz..kafamda rahat cebimde

Şimdi sınırsız geçiym diyorum arada 17 Tl fark var ok diyorum bi yöndende 15 Gb sınır koymuş ondan sonrası 512 mbps mi neymiş yani ama geçecem sınırsız sömürdükçe sömürecem en azından bana sağladıkları bant genişliğini bile geceleri işgal etsem o bana yeter.de artar bile Birde kablonet varmış Lanet olsunki Bulunduğum Semtte yok merkeze araçla 13Dk uzakta olmama rağmen kablonet yok benim semtte o olsaydı 36 Tl sınırsız mış galiba ayrıca telefon hattınada gerek kalmıyo.Offff TTnet off Açtı azımı bırakmıyor susayım.

adszmju.jpg

128superonline.JPG

Superonlinenın yeni fiber internet kampanyasına göre 10 megabit sınırsız internet 49 lira bu demek oluyor ki ttnetin 1 megabit sınırsız internetiyle neredeyse aynı fiyatta fakat her şehirde yok eğer bu hizmet doğruysa ttnetle gerçekten süper bir rekabet doğucaktırr.

Ayrıntı :

Please register to see this content.

daha yayılmadı fiber internet ama....kampanya 31 temmuzda bitiyo bildiğim kadarıyla..burda sadece mavişehir civarında varmış..karşıyaka atlanmış :(

evet ya malesef İzmir'in her yerine yayılmadı henüz :lol:

evet hem ornegın benım yasadıgım yerde bu altyapı dahı yok oysa bu kamanyayı baslatırken bılgılendırmıyolar altyapısı var buranın dıye ustelık bu ay kapattırıp smile e gecmeyi dusunuyorum ılk 6 ay 19 lira sınırsız 1mbt daha sonra 29 lira :(

arkadaslar bence tt netten iyi hizmet veren hiç bir firma yok tabi kendi görüşüm ben 6 yıldır kullanıyorum en ufak bir kesinti yaşamadım ücret konusuna gelincede ortak kullanımla ayda 6 tl ödüyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...