Jump to content

Dünya Türkiye’yi Nasıl Bilir?

adem122

Recommended Posts

hızlı cevap diye teşekküre bastım, olabilir böyle şeyler, konu için şunları söyleyebilirim, önce Türkçe yi doğru kullanalım, bende biliyorum avruda ve dünyanın diyer ülkelerinde Türkiye alehine medyasından fedyasına kadar kötü propaganda var, nedeni açık kuyruk acısı bir, ikincisi en gelişmiş müslüman ülke, üçüncüsü jeopolitik konumu, üllkemiz müthiş bir fiziksel konumda, inanın amerika türkiyenin fiziksel konumuna sahip olsaydı dünya onlarındı :D , önce biz bunları bilelim sonra avrupalı bizi bilir ama nasıl bilir, biz herbirimiz bir birey olarak kendimizi bilirsek yasalara uyup insan gibi diyaloglar kurarsak onlarda bizi böyle bilir. eğitim şart.

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

evet burada suç sadece bu hükümetin değil(tabi hükümetin dalkavukluğunu yapmaya dagerek yok:) Atatürk'ten buyana maalesef biz osmanlı dönemi duraklama-gerileme ve umarım yanılıyorumdur yıkılma evrelerini takip ediyoruz. zamanında avrupada aristokrat ailelerin evlerinde osmanlı köşesi yaptırılırmış fakat malum son dönemlerde ise bize basit-geri-barbarlar olarak gördüler.

yani mesele şu ki TARİH YİNE BİZİM COĞRAFYAMIZDA,YİNE BİZİM TOPRAKLARIMIZDA,YİNE TEKERRÜR EDİYOR:(

Bu konu bitmez.Tartışsakda biryere varamayız.Türkün türkten başta dostu olmadığınında belgesidir.

Einstein'ın bu sözü uyar bence="Bir insanın önyargısını kırmak atomu parçalamaktan daha zordur."

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...