Jump to content

Katılımsız Konusunda

Recommended Posts

Gene canım sıkıldı,ve katılımsız yapmaya karar verdim,Ancak sorunlarla karşılaştım ? :turned:

Repackager 9 Yola Başladım,Programı açtım,

"Capture an Installation Using Repackaging Wizard" tıkladım,

Repackaging Wizard Kurulum Pencresi açıldı,Next ile devam ettim,Gelen seçeneğe

tıkladım.

58536450.jpg

Ve Masaüstüne bir yeni klasör açıp çıkaracağı dosyaları O Klasöre Yöndendirdim.

Böyle bir uyarı geldi,Evet Tıklayarak devam ettim...

31820709.jpg

Ve Katılımsız Yapacağım Programı Yüklememi İstedi,Yükledim Gerekli İşlemleri Yaptım,(Serial) Kayıt Başarılı Oldu.Aktivasyon Sorunu Kalmadı..

Aktivasyonu yaptıktan sonra Process tıkladım.Ve Bitti,

Repackager 9 Oto Açıldı,ve Aşadaki gibi Ekran geldi, "Msi'yi " seçmeye dikkat ettim,ve başka bişey yapmadan Build'de bastım.Masaüstündeki klasöre oluşturdu. :yahoo:

86986515.jpg

Geçtik Winrar'a :yahoo:

Masaüstüne oluşturulan Dosyalardan Perfect Keylogger.msi dosyayı sağ click arşiv ekle dedim.

1.SFX Arşivi Oluştur.

2.Katı Arşiv Oluştur.

3.Gerçeklik denetimini gerçekleştir. (Bu saydığım 3 seçeneği işaretledim.) :yahoo:

Sfx seçenekleri kısmından Genel sekmesinde

Çıkarttıktan sonraki yoluna:

msiexec.exe /i "Perfect Keylogger.msi" /qb[/CODE]

bunu yazdım.

Sesiz Modu seçtim.

Paketi Geçici bir klasöre aç tıkını işaretledim.

Ve Son tıklayarak bitirdim.(Ancak Tekrar aktivasyon sordu ? :) (Nerde hata yaptığımı bulamadım ?

o zaman registry bölümü regeditten kayıtla ilgili bölümleri almadı yada yanlışlıkla sen sildin.ister elle ekle istersen tekrar pack yap...

2 defa denedim,ve Reg ayarlarıyla oynamadım.Resim ile anlattığım gibi yaptım.

o zaman program uninstallunda register kayıtlarını silmiyor.bu yüzden sen 100 kere de capturelasan register ayarlarını elde edemiceksin.Ve yüklediğinde senden register bilgilerini isticek.Katılımsız program özelliklede repacker la katılımsız program yaparken programın o pc ye daha önce yüklenmemiş olmasına dikkat edin bunun için sadece formatlanmış katılımsız hazırlama programlarından başka bir şey yüklenmemiş bir sanal sistem kullanıyorum sizede öneririm. yedeğini de aldım kullancağım zaman belgelerime kopyalıyorum işin bitince siliyorum yedeği nasıl olsa bende.

o zaman program uninstallunda register kayıtlarını silmiyor.bu yüzden sen 100 kere de capturelasan register ayarlarını elde edemiceksin.Ve yüklediğinde senden register bilgilerini isticek.Katılımsız program özelliklede repacker la katılımsız program yaparken programın o pc ye daha önce yüklenmemiş olmasına dikkat edin bunun için sadece formatlanmış katılımsız hazırlama programlarından başka bir şey yüklenmemiş bir sanal sistem kullanıyorum sizede öneririm. yedeğini de aldım kullancağım zaman belgelerime kopyalıyorum işin bitince siliyorum yedeği nasıl olsa bende.

Tamam halletim,oldu :turned: Ancak bişey sorucam bu yükleme penceresi görünmesini istemiyorum,(Rar bölümünde hepsini gizli yapmıştım.

adszvbfbtk.jpg

nasıl olmadı o ne demek :D sen bana bi yolla bakim görelim derdini sadece msi yi upla yeter.

Katılımsız Olan

http://rapidshare.com/files/253554095/Perfect_Keylogger-Kat__305_l__305_ms__305_z.exe.html[/CODE]

Al :) tamam.

[b]

Setup Olan[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/253559296/Perfect_Keylogger.exe[/CODE]

Bakalım menü gözücekmi ? :D

Blackman12 Teşekkür ederim olmuş ancak kullandığın code sadece

"Perfect Keylogger.msi" /qn[/CODE]

Eğer kullandıdığın buysa bunu bende kullandım ? Ancak Pencere gözüküyordu. Ne ettin gene gizledin pencreyi. :angry2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...