Jump to content

Böyle Bir Film Yapılmadı..( çok Yakında )

zinnnn

Recommended Posts

böyle bir film yapılmadı..( çok yakında )geçen yılın başlığı[/CODE]

:)

Size şu ana kadar izlediğiniz hemen hemen tüm aksiyon oyuncularının yer alacağı

bir film çekilecek deseler ne dersiniz?Ayrıca teklif

edilen ancak filmde yer alıp almayacağı belli olmayan oyuncular: Sandra Bullock, Ben Kingsley,

Scott Adkins.Film, bir grup paralı askerin Güney Amerika’da diktatör bir lideri devirmek için gittiği

görevi anlatacakmış (Bazı sitelerde konu bu şekilde anlatılıyor)tüm zamanların en yüksek gişe

hasılatını elde etmeye adaydır. Türkçeye bu şekilde çevrilmeyecek ancak isminin manası

“Harcanabilirler” ya da “Gözden Çıkarılanlar” .

[codebox]The Expendables (2010)
Yönetmen: Sylvester Stallone
Senaryo: Sylvester Stallone
Oyuncular: Jason Statham, Jet Li, Sandra Bullock, Sylvester Stallone,
Arnold Schwarzenegger
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Müzik: Brian Tyler
Süresi: 120 dk.
Görüntü Yönetmeni: Glen MacPherson [/codebox]

[CODE]Geçen sene sadece söylenti deniliyordu,işte o film ve fragman[/CODE]

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

[CODE]http://www.youtube.com/watch?v=C6RU5y2fU6s[/CODE]

Sylvester Stallone , Tom Cruse, Sandra Bullock ,Johny Depp bu oyuncuların olduğu hiçbir filmi sevmem ve bakmam.Bence size bi film söyleyim 2010'da piyasaya bomba gibi düşecek bi film bana göre buyrun link aşağıda:

• 9 ay sonra...

herkes jasonla ramboyu söylemiş tamam jasonu bende severim ama jetliyi unutmuşsunuz onun hakkını yemeyelim suikastçıdan fln tanıyoruz :D :D Film 13 ağustosda amerikada vizyona giricekmiş sanırım tr netten fln düşer heralde:D ama sinamada izlenir bu film evde vs sarmaz bence;)

Jason :good:

Transporter serileri iyi güzeldi de Crank serileri midemi bulandırdı. Sanki sokakta başıboş dolanan serseri 3-4 genç hadi boş durmayalım bi film çekelim, böyle çeteler olsun, saçma bir konu olsun, arada +16 falan olsun demişler gibi bir havası var.

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li yansıtılıyor ama daha çok sağlam kadro var

Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Bruce Willis, Brittany Murphy de filmde oynuyor...

Buarada Sandra Bullock göremedim ben :)

100 Yılın Aksiyon Filmi Diyelim :) Buna Biz Dehşet Olur Merakla Bekliyoruz...

100'yılın filmi yüzüklerin efendisi de. Bu filim başka bir dalda aday :D olsun. Ama fragman böyleyse harbi insan bu filmi sabırsızlıkla bekler. Ben şuan ne gelir bekliyorum sabırsızlıkla :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...