Jump to content

İstanbul Metrosunda Skandal

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Polise ve güvenliğe neden laf söylemişsiniz onu anlamadım? Yahu hafif metro bu, Taksim-Levent metrosu değil ki! bir yerlerinde atlar girer. Zaten Taksim-Levent metrosunun raylarında elektrik var. Hafif metrolarda elektrik teller vasıtası ile sağlanıyor. Ne yapsın güvenlik kordonu mu yapsınlar! tel var neylerine yetmiyor. Polisin güvenliğin işi yok kendine zarar vermeye çalışanlarımı takip edecek!

Polise ve güvenliğe neden laf söylemişsiniz onu anlamadım? Yahu hafif metro bu, Taksim-Levent metrosu değil ki! bir yerlerinde atlar girer. Zaten Taksim-Levent metrosunun raylarında elektrik var. Hafif metrolarda elektrik teller vasıtası ile sağlanıyor. Ne yapsın güvenlik kordonu mu yapsınlar! tel var neylerine yetmiyor. Polisin güvenliğin işi yok kendine zarar vermeye çalışanlarımı takip edecek!

Birisi çıkıyor dangalaklık yapıyor. Aile, çocuk o dangalaklığı yapana kadar çocukla ilgilenmez.. Bişey olduğu zamanda kendilerinin vicdanını rahatlatmak için suçlayacak birilerini arar. Bu konuda da buna en müsait polistir.. Suçu olmasa da önlem almadın diye suçlanır..

Senin çoğucunun gerizekalı olduğunu, orda öyle bişey yapabileceği ihtimalini polis düşünenemiş. Suçu da budur.

aslında bende yukarda tam olarak bunu söylemeye çalıştım. yalnız videoyu izlediğimde çocuklar oradan geçerken oradaki güvenlik mensuplarına iyi akşamlar bile diyorlar ve ellerini kollarını sallayarak o koridordan geçiyorlar burası biraz garip tabi nereye gittiklerini tam olarka kestiremiyorum.

wmismail dediğin kesinlikle doğru buyrun benzeri bir medya saçmalatması

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12029871.asp?gid=229[/CODE]

Allah rahmet eylesin tamam kardeşim de askeri kurallar yani alınmıyorsan alınmıyorsun hadi bi çocukluk yapıp tellerden atlamaya çalışmışsın ve cezasını da çok büyük ödemişsin ama bunu basının alıp sanki suçlu oradaki görevliymiş gibi göstermesi ne kadar saçma

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...