Jump to content

Pes 2009 2. Dvd Sorunu

hsezgin

Recommended Posts

ARKADAŞLAR PES 9 YÜKLEMEYE ÇALIŞIYORUM 2. DVD Yİ İSTEYENE KADAR HER ŞEY NORMAL GİDİYOR 2. DVD Yİ İSTİYOR TAKIYORUM DVD-RW OKUMASINA DVD NİN GÖRÜNMESİNE RAĞMEN OK DİYORUM AMA Bİ TÜRLÜ DEVAM ETMİYOR BU SORUNU NASIL HALLEDEBİLİRİM...

ya bende de öyle bir sorun vardı ben o pesi tek dvd almıştım 2 dvd yapmaya çalıştım olmadı aynı senin gibi 2.dvd yi takın diyor senin onu parayla aldın demi

EVET PARAYLA ALDIM İKİ DVD ŞEKLİNDE...

:D

bak ne yapacağını söyleyim sana o iki dvdeki veriler tek klosöre kopyalayıp o zaman yükleyeceksin 2. dvd de 1.dvd den farklı birkaç dosya vardır onları bul bu klasördeki yerlerine kpyala baştan bida yükle o zaman olur ben çok uğraştım olmadı 2 dvd

bak ne yapacağını söyleyim sana o iki dvdeki veriler tek klosöre kopyalayıp o zaman yükleyeceksin 2. dvd de 1.dvd den farklı birkaç dosya vardır onları bul bu klasördeki yerlerine kpyala baştan bida yükle o zaman olur ben çok uğraştım olmadı 2 dvd

SAĞOL DENEYECEĞİM BAKALIM...

• 10 ay sonra...
ya bende de öyle bir sorun vardı ben o pesi tek dvd almıştım 2 dvd yapmaya çalıştım olmadı aynı senin gibi 2.dvd yi takın diyor senin onu parayla aldın demi

bende tek dvd aldım yarıya geliyo disk 2 yi tak dio ne yapıcam ben ??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...