Jump to content

Windows Dan Bugun Bir Kez Daha Nefret Ettim

taccoist

Recommended Posts

o söylediğinizin bir çok sebebi olabilir arkaplanda virus taraması yapılyor olabilir başka bir program işlemcinizi ve / veya reminizi kullanıyor olabilir atmış olduğunuz las dik yada herneyse yazım hızı düşüktür.ve böyle uzayıp gider

arkadaşlar linux degilde ben mac e gecmek istiyorum suan elimde olan işletim sistemleri ubuntu 9.01 , mac leopard win srumleri linux yok ama lünux degilde dedigim gibi mac e geçmek istiyorum zaten bir konu acmıstım toshıba notebook mu macbook mu die orda sonuc macbook cıkmıstı yani anlayacagınız ben mac e gececegim ama ne zamn bilmiyorum suan daki pcme mac kurabilirmiyim onu da bilmiyorum ama mac e gececegim bir gun

Windowsla ne alakası var ya sorun tamamen senle alakalı...Tamam Windowsi vuralımda öldürmeyelim :D

Sistemi kasan bir işlem çalışyor olmalı..YAda Virüs te bir ihtimal

Mac a geçene açıkçası şaşarım..Linux un yazılım havzası bile çoooook daha geniş..Macda neyi çalıştıracaksınız.

allahın izniyle 3 gün sonra mac da kuracam indirdim ama daha nasip olmadı onu da deneyecem ama asla ubuntudan şaşmam. hem kararlı hem hızlı hem güvenilir hem görsem ya kısacası süper işte :D:D:D

kardeş windowsla alakan ne? Windows ile alaksı yok probeleminin. KAvisli bozuk bir yolda altında Son model araba olsa bile gidebilecekmisin? işte o bozuk yol senin pc. son model arabada windows. Aynı donanımlar bendede var 2gb ram i2.8 dcore 500gb NCQ ahci hdd hdd ucuyor şimdi denedim 75mb lık rar arşivini c: de e ye copyladım muzik msn falan komle acık nod32 aktif 2,5sn

Madem istemiyorsun ala sana acık kayank kodlu tr işletim sişstemi

google pardus yaz yeterli

virus yok kesinlikle

ram ddr2 kıngstone 800 mhz 3 gb

işlemci quadcore2 q6600

vizta kullanırken fazla bir sorun yok ama xp de tam bir bela

vistanın özelliklerinden birisi de kolay ve hızlı veri aktarımıdır ayrıca bazı sistemlerde her ne kadar mükemmel olsalar dahi xp kasabilmekte buna benzer birçok şey benimde başıma geldi o yüzden şu anda vista kullanıyorum ve de vista kullanıcam

3gb ram le 70 küsür mb dosyayı iki birim arasında atamıyosan ya senin makinanın tamamında ya dosyanın olduğu birimde ya da dosyanın atıldığı birimde sorun vardır

eğer hdd de usb sürücü gibi bişeye atıyosanda süre uzar gider..

Windows XP'ye laf atmana gerek yok,atmada zaten...bilgin olsa donanım bazlı yada arkaplan hizmetleri ile alakalı bi durum olduğunu anlardın

kardeş windowsla alakan ne? Windows ile alaksı yok probeleminin. KAvisli bozuk bir yolda altında Son model araba olsa bile gidebilecekmisin? işte o bozuk yol senin pc. son model arabada windows. Aynı donanımlar bendede var 2gb ram i2.8 dcore 500gb NCQ ahci hdd hdd ucuyor şimdi denedim 75mb lık rar arşivini c: de e ye copyladım muzik msn falan komle acık nod32 aktif 2,5sn

Madem istemiyorsun ala sana acık kayank kodlu tr işletim sişstemi

google pardus yaz yeterli

Gerekli yorumu yapmış arkadaş. Katılıyorum.

Nefret ettiğin bir işletim sistemini kullanma..

Please register to see this content.

buyur.

İndir kullan..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...