Jump to content

Dvdrip Yazdırma ?

Erdem Güler

Recommended Posts

nero ile olur veya converter x to dvd programı bu işte çok iyidir forumda ikiside mevcut...

bu arada neronunda en aşağı 7 veya 8 sürümünü kullanmanız önerilir...

Yav bu bence dvd player den dvd player a göre değişiyor.Çünkü elimde bir dvd vardı.İçinde film + dosya + filmin alt yazısı vardı.Hemde veri cd si oalrak yazdırmıştık neyse.Taktın bunu dvd player a baktık hem filmi görüyor hem de alt yazıyı şaşırmıştık(m)..

Yav bu bence dvd player den dvd player a göre değişiyor.Çünkü elimde bir dvd vardı.İçinde film + dosya + filmin alt yazısı vardı.Hemde veri cd si oalrak yazdırmıştık neyse.Taktın bunu dvd player a baktık hem filmi görüyor hem de alt yazıyı şaşırmıştık(m)..

Haklısın burada.Çünkü dediğin yolu dün nette biraz göz gezdirdikten sonra gördüm yazdırdım sonuç kocaman bir sıfırdı, herhalde bizim DVD desteklemiyor =)

Dvd playerde izlemek için direk veri cd si olarak yazdır dvdye tak izle :) alt yazılı ise film ile altyazının isminin aynı olmasına dikkat et :)

Dün aynısını yaptım izlenmedi işte. :) :)

O zaman kullandığın dvd'den olabilir ben uzun zamandan beri farklı dvdlerde denedim ve sonuç hep olumlu VERİ CD / DVD si olarak düşük hızda yazdırıyorum ve her seferinde filmi izledik.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...