Jump to content

Pencere Baslik Cubugu Hatasi

Recommended Posts

hataliii.PNG

Selamun Aleykum Arkadaslar

Yaptigim Modifiyeli XP Min Sonuna Geldim Hersey Oldu Fakat Simdiye Kadar Karsilasmadim Bir Hatayla Karsilastim

SEKIL 1 Deki Gibi Baslik Cubugu Simgeleri Normalde Cikmasi Lazimdi Fakat SEKIL 2 Deki Gibi Sanal Makinada Defalarca Denememe Ragmen Cikmiyor

Acaba Bu Neden Kaynaklanir Simdiye Kadar Basina Boyle Bisey Gelen Arkadasimiz Var Ise Yardimci Olabilirmi

Masa Ustu Ozellikler Sekmesinden Gorunum Den Efektler Falan Var Ordan Girip Bikac Seyi Kurcalayip Reset Atiyorum Duzeliyor Duzeldikden Sonra Bunun Reg Kaydini Alsam Bir Reg Dosyasi Olustursam Acaba Ise Yararmi Ve O Yaptigim Degisikliklerin Reg Kaydini REGEDIT Te Hangi Sekmeden Alabilirim ?

Yardimlariniz Icin Simdiden Tesekkur Ederim

Masa Ustunde Sag Tik Ozellikler den Gorunum Buradan Gelismis Sekmesinde Yaptigim 3 Degisiklik Sonrasinda Duzeliyor

Cubuk Dugmeleri Orjinali 18 Bunu 23 Yapiyorum

Simge Araligi Yatay Orjinali 75 Bunu 40 Yapiyorum

Simge Araligi Dikey Orjinali 75 Bunu 40 Yapiyorum

Reset Atiyorum Duzeliyor Bunu Yaptiktan Sonra Bu Yaptigim Degisikliklerin REG Kaydini REGEDIT Te Hangi Sekmeden Aliyoruz Bunun Icin Yardim Edin Lutfen

Active Registry Monitör ile regeditte olan değişiklikleri inceleyerek reg kaydını bulabilirsin..

Dostum Tesekkur Ederim Fakat Bu Program Ile Cok Karisik Seyler Cikiyor Bulamadim Bir Turlu

Masa Ustu Ozellikler Sekmesinde Yaptigimiz Degisikliklerin REGEDIT Te Hangi Sekme Altinda Kayit Oldugunu Bilsem Cok Daha Iyi Olucak Yinede Tesekkur Ederim Henuz Yeni Oldugum Icin Bu Programla Bulamadim Daha Acik Sekilde Dedigim Gibi Direk REGEDIT Sekme Adini Verirseniz Cok Makbule Gecicek

Ben hangi sekmede ve ya nerde olduğunu bilmiyorum.Sizin yapacağınız programı açacaksınız registry taraması yapacaksınız.(Bu esnada bütün programlar kapalı olsa iyi olur..)Sonra ayarını yaptıktan sonra tekrar bir tarama daha yapacaksınız ve karşılaştır (compare) diyerek registry de ki değşiiklikleri göreceksiniz...

Dediginiz Gibi Degisiklikleri Buldum Ve Bir Reg Dosyasi Olusturdum

Daha Sonra O Yaptigim Degisiklikleri Sifirlayip Simgeleri Kaybettim Ve Reg Dosyasini Kayda Girdim Reset Attim Fakat Yine Olmadi

Kendim Tekrar Gelismis ten Duzelttim Sanirim Reg Ile Olmuyor Baska Bir Yontem Varmi

hqyır shell32 ıle alakası yok pencere kapat ıkonları var

sorun su kısacası

Masa Ustunde Sag Tik Ozellikler den Gorunum Buradan Gelismis Sekmesinde Yaptigim 3 Degisiklik Sonrasinda Duzeliyor

Cubuk Dugmeleri Orjinali 18 Bunu 23 Yapiyorum

Simge Araligi Yatay Orjinali 75 Bunu 40 Yapiyorum

Simge Araligi Dikey Orjinali 75 Bunu 40 Yapiyorum

bu ayarların reg kaydını alabılseydım ya yok yada ben bulamadım o zaman srun cozulecektı

yada bunun neden yaptıgını bılen bırısı acıklama yaparak konuyu aydınlıga kavusturucak

yine aynı oluyor morning rica etsem bana bir son oturum kaydı var ıse elınızde yollarmısınız sanırım ben yanlıs bısey yapıyorum sızın son oturum kaydına gore bı bakıp karsılastırmak ıstıyorum tesekkurler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...