Jump to content

En Büyük İnsan İskeleti

adem122

Recommended Posts

emin misiniz photoshop olduğuna ?

bu resimden emin değilimde bu boyutlarda bir kavmin war olduğunu çok rahat söyleyebilirimde hatta bunların helak olma sebebide erkeklerin hemcinslerine ilgi duyması ve devamını getirmesi sebebiyle olduğunuda söyleyebilirim tabi bide kibir war..

iskeletle duvarın birleştiği noktalara dikkatli bakın, gerçek olmadığını anlayabilirsiniz :) ayrıca bu gerçek olsa bile çürümüş tahtaya benziyor :)

dünyada böyle insanlar varmıydı bilemiyorum ama, bunun photoshop olduğu kesin :) ..aslında dünyada böyle bir insanın olması imkansız denilebilir,, çünkü insanlık evrim tarihine bakılırsa, eski insanların bizden bile daha kısa olduğu gerçektir..

ne oldu ki ben hz.ademv peygamere hitaben söylemedim ki

öylesine adem yazdım

şunuda ekleyeyim

bir rivayete göre hz.adem peygamber uzun yıllar yaşamış boyut olarak büyük bir insanmış

buraya bakablirsiniz

http://www.sorularlaislamiyet.com/subpage.php?id=21333&s=show_qna[/CODE]

dev insanlar ad kavmi imiş ve helak olma sebepleri eşcinsallik değil kibirmiş özür diliyorum tekrardan araştırma yaptımyanıldığımı farkettim eşcinsel olan kavim lut kavmiymiş. dileyen araştırabilir google amca fazlasıyla seçenek sunuyor bize.

Bu arada Ad Kavmi hatırlanmak için bazı eserler yapıyormuş ama ne olduğu açıklanmıyor ya bunlar Piramitleri yaptılarsa ?? :D

emin misiniz photoshop olduğuna ?

bu resimden emin değilimde bu boyutlarda bir kavmin war olduğunu çok rahat söyleyebilirimde hatta bunların helak olma sebebide erkeklerin hemcinslerine ilgi duyması ve devamını getirmesi sebebiyle olduğunuda söyleyebilirim tabi bide kibir war..

Lut kavmini diyor olmalısın.

Bunda Photosop felan yok. Sinema çekimlerinden bir görüntü.

Bana kalırsa doğruluk payı yüksek ama yinede emin deilim bildiğim bişey varsa küçüklüğümden beri büyüklerim anlatırdı aklımda kalan eski insanların büyük olduğu tabii milyon yıl öncesinden nahsediyorum büyüklerim şöyle derdi sırf ayakları bizim kadar derdi bunu iyi hatırlıyorum o zamanlar 6 yaşında felan idim.Ayrıca evrim teorisini kabul etmeyenlerdenim biz maymundan felan gelmedik.Maymunuda bizide Allah c.c yarattı.

Bana kalırsa doğruluk payı yüksek ama yinede emin deilim bildiğim bişey varsa küçüklüğümden beri büyüklerim anlatırdı aklımda kalan eski insanların büyük olduğu tabii milyon yıl öncesinden nahsediyorum büyüklerim şöyle derdi sırf ayakları bizim kadar derdi bunu iyi hatırlıyorum o zamanlar 6 yaşında felan idim.Ayrıca evrim teorisini kabul etmeyenlerdenim biz maymundan felan gelmedik.Maymunuda bizide Allah c.c yarattı.

Zaten biz maymundan gelmedik, öyle bir evrim teorisi yok onlar yalan teoriler.. Zamanında milyon yıl önce maymunlar ve primatlar aynı bölgelerde yaşıyorlardı,, akraba cinsler.. sonra primatlar yollarını değiştiriyor maymunlardan ayrılıyor ve bugünkü insanlara yani bize kadar evrim sürecine giriyor.. ve hala da insanoğlu evrimleşmeye devam ediyor..

photoshop kokusu alıyorum :D

Beyler photoshop değil bu kuzey ırakta bulundu .Çıktığı zamanıda çok iyi hatırlıyorum Eğer Hz.Ali'nin kılıcını gördüyseniz 3 -4 metre birşey öyle bir kılıcı sizin benim gibi insanlar savuramaz.İnsanlar eskiden daha zor şartlar altında olduğundan Kalıpları bizimkisine göre büyük olamarı normal.Şöyle bir düşündüğünüzde gayet mantıklı bir durum iskeletin büyük olması

Arkadaşlar urfada gömülü bir evliyamız var..ve mezar boyu 13 metreye yakın..ayrıca piramitlerin nasıl yapıldığı hakkında internette ve yazılı kitaplarda mevcut..Şimdinin filini düşünün yüksekliği 4 - 5 metre olan var..birde nesli tükenmiş bir mamut (eski zamanda dişleri için katledilen file benzer bir canlı) canlısını düşünün..oda filin 2-3 katı büyüklüğünde..taşları onlar taşımış piramitlere..katledilen binlerce maya kölesi ile beraber..

Arkadaşlar urfada gömülü bir evliyamız var..ve mezar boyu 13 metreye yakın..ayrıca piramitlerin nasıl yapıldığı hakkında internette ve yazılı kitaplarda mevcut..Şimdinin filini düşünün yüksekliği 4 - 5 metre olan var..birde nesli tükenmiş bir mamut (eski zamanda dişleri için katledilen file benzer bir canlı) canlısını düşünün..oda filin 2-3 katı büyüklüğünde..taşları onlar taşımış piramitlere..katledilen binlerce maya kölesi ile beraber..

Bence piramitleri bu kadar basite indirgeyemeyiz çünkü piramitlerde altın oran ve pi sayısı dahi kullanılarak eşsiz bi şekilde yapılmış birçok bilinmeyen özelliği mevcut öyleki hala bulunan piramitlerin bilinmeyen odaları olduğu söylenmekte varsayalımki 3 fil büyüklüğündeki mamutlar bu işi yaptı peki sen bi kendi kalıbına bak bide file sora bu fili 3 ile çarp bidaha kalıbımıza bak sence biz o mamutu nası kontrol edebiliriz toynakları sadece bizim 3 katımız hadi dielim 30 kişi bi araya geldide öylelikle mamuta söz geçirdik bukezde mamut bu kadar insanın arasuında iş yapamaz :?

+ Bide bazı evliya mezarları şahsın değerine binayen böyle büyük yapılırmış 13 metre kabirde öyle olabilir..

+ Evrim *Teorisi* anti teokraitizme ( tanrıcılık ) ait bir oyundur pek fazla kale almayın.

+ Bide araştırırken bu kavimden bi iz kalmadığına dair bi ayet okumuştum sanırım aklımda öle yer etmiş o yüzden bu resim hakkında şüphelerim artmakta.En azından bu tarz insanların olduğunda şphem yok yinede.

Bence piramitleri bu kadar basite indirgeyemeyiz çünkü piramitlerde altın oran ve pi sayısı dahi kullanılarak eşsiz bi şekilde yapılmış birçok bilinmeyen özelliği mevcut öyleki hala bulunan piramitlerin bilinmeyen odaları olduğu söylenmekte varsayalımki 3 fil büyüklüğündeki mamutlar bu işi yaptı peki sen bi kendi kalıbına bak bide file sora bu fili 3 ile çarp bidaha kalıbımıza bak sence biz o mamutu nası kontrol edebiliriz toynakları sadece bizim 3 katımız hadi dielim 30 kişi bi araya geldide öylelikle mamuta söz geçirdik bukezde mamut bu kadar insanın arasuında iş yapamaz :?

Doğru söylüyorsun Piramitleri indirgeyemeyiz.Ama arkadaşın demek istediği İnsanların gerçekten

eskiden büyük olduğu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...