Jump to content

Ağ Sorunu

baranbarlas

Recommended Posts

:dribble:

Arkadaşlar pc ye iki gündir fotmat atmaktan başı döndü internet baglantısı varken bi an ag kablosu takılı degil uyarısı geliyor gittim yeni kablo aldım gene aynı hatayı veriyor

ethernet kartımı da deiştirmek istemiyorum muazzam derecede hızlı baglantı saglıyor marka model

Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC

bunu yazana kadar dahi 4 kere gidip geliyo daha sonra devre dışı bırak diyorum sonra aktifleştirince geliyor yardım arkadaşlar illaki bi arkadaşımında başına böyle bişi gelmiş olabilir yardım ederse sevinirim

SP3 de yükledim aynı deişen bişi yok

Geçici olarak başka bir modem dene bakalaım .Bağlantınız yine sık sık kesilecek mi?Eğer kesiliyorsa modeminizde bir sorun olabilir.

Aşırı ısınmadan veya arızalandığı için böyle kesintiler yapabilir.Kablo giriş yerinde arıza olabilir.Bunlar tahminler kesin sonucu yukarıda söylediklerimi yapınca anlarsınız.Saygılarımla

arkadaşlar tüm ilginize teşekkür ederim virüs taratmasından geçiriyorum sonuç 0 4 tane kablo aldım geldim gene aynı gidip geliyor çıldırmak üzereyim arkadaşlar saglam bi tanem girdi emekratın içine bulamıyorum ama denemeye devam edecegim şimdiden tşk ederim başka bir çözüm yolu bilen varmı acaba onboard ethernet oldugu için sorun var anlayacagınız :)(

arkadaşım ethernet kartı taş çatlasa 7$ dır ayrıca senin hızını ethernet kartın belirlemez. Tum ethernet kartı suan satılanlar en az 100mbits full dublex fast ethernettir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...