Jump to content

Pc'm Kitleniyor ... !

JoxeM

Recommended Posts

Pc'm KitLeniyor AcıLdıqınDa Masaustu qeLiyor HerSey NorMaL Ama Masaustu KitLeniyor HicßirSeye TıkLayamiyorum ... !! ßi ara Raid TooL Dan oLuyodu EkranDa TakıLıodu Onu SiLdim Simdi ExpLorer.exe KitLiyo Anca qoRev YoneticisindeN işLemi Kapatıp C: qißi ßi Dosya Acıorum Tekrar qeri qeLio Masaustu Acaßa Neden xS ... !! :(

Ekran kartıyLamı aLakaLı ßi durum ?

Ekran kartıyla ilgili olduğunu zannetmiyorum makinende virus olup olmadığından emin olmak için virus taraması yaptır. bunu yap diğerlerine sonra düşünmeliyiz. Windowsun bozulmuş olabilir. windows hata mesajları veriyor mu?

bilgisayar ilk acildigi zaman ctrl+alt+delete tusalarina bas işlemlerden explorer gorevini sonlandır

tekrardan yeni gorev e bas explorer.exe yaz tamam de

sorunun devam etmeyecektir.

eger sorun devam ederse donanımla ilgili bir sorun olabilir.

bunları yaptıktan sonra saglam bir anti virus programıyla taratırsan sorunun kalmaz msdos uzerinden tarama yaparsan daha saglıklı olur

kolay gelsin

arkadasım sorunun muhtmelen bu partitionlara yapısan virüslerden kaynaklanıyo. yapman gereken tek sey yaa hdd ni baska bir bilgisayara balfayıp güncel bi virüs programıyla taratman.c sürüsünü yavas bicimde bicimlendirerrek diger sürücülere hic tıklamadan güncel bi virüs programıyla tarama yaptır sorunun kalmas yüzde yüz:))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...