Jump to content

Windows7 Kurdunuz Mu?

berce

windows 7 kurdunuz mu?  

256 members have voted

1. 1. windows 7 sisteminizde kurulu mu?

• evet kurdum çok beğendim
      137
    • kudum ancak pek fazla hoşuma gitmedi
      21
    • kurmadım belki ilerde kurarım
      59
    • kurmayı düşünmüyorum
      10
    • xp varken windows7 ne hacet
      29

Recommended Posts

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Vallaha ne deyim windows 7 hiç hoş değil xp ise 10 numara , win7 aynı vista gibi xp xp xp şaşmayın derim 2002 den beri kullanıyorun altın gibi tabiki bana göre arkadaşların görüşlerine sayğılıyım

windows 7 konusunda çok aceleci olundu bence -bu yüzden de çok fazla açığı ve hatası var.. başlat çubuğu simgerler konusunda herkezin aynı rahatlıkta kullanabilceğinden kuşkuluyum -2 hafta oldu ama Linux'a geçtiğimde bile bu kadar zorlanmadım ki windows modelleri arasında geçiş yapıyordum.. tabiki hoşuma giden yanlarıda vardı sistemim yeterince güncel olduğu halde bütün driverlerların yanı sıra masa üstümdeki harici bluetoothu bile tanıdı ve yazılım bakımından vistadan çok daha fazlasını desteklediğini düşünüyorum.. Full sürümü ile her kullanıcıya kendini sevdirecek diye düşünüyorum..

NOT: Windows 7 Build 7600 ENG

Kurdum kurmasına aslında çokda iyi bir sistem ama ben Vista taraftarıyım :D

Windows 7 de bir çok işe yarar programı çalıştıramadığım için sinir oldum açıkcası :) Ama zaman ilerledikçe bu sorun elbet çözüm bulacak herkes Windows 7 li olacak :D

Reklam kampanyası gibi oldu biraz :)

Valla ben de kuralı 3 gün oldu ama gerçekten etkilendim. Vistada yaptıkları hatayı anamışlar heralde. Benim merak ettiğim windows 8 nasıl olacak acaba? Bir dergide windows 8 için özel bir geliştirme ekibinin oluşturulduğunu ve yapının baya farklı olacağını okumuştum. Daha hızlı daha sade olacakmış

anket mantıksız ankete cevap verip öbürü gün kuranlar ne yapacak ? 8P

anket mantıksız değil anket başlığını windows7 kurdunuz mu? dedim :lazy:

anlaşılan siz daha sonra kurdunuz

ben onun içinde bir şık eklemiştim

kurmayanlarda kurunca anketi yanıtlasınlar değil mi?

2 haftadır 7100 kullanıyorum gayette memnunum, bi ara 7264 kurdum biraz daha yavaş gibi geldi. bugün 7600 denicem. vista tam bir fiyasko, xp eski göz ağrımız :) win7 xp nin yerini alırmı derseniz aldı bile derim. bill amca'nın her zamanki işleri bunlar, win7 elinin altında hazırdı zaten. vista çuvallayınca win7'yi çıkarttı cebinden. sonuç olarak, xp'den sonra bill amcanın cebinden çıkarttığı en iyi oyuncak win7 oldu. stabil sürüm ve servicepack'lerle de süslerse xp'yi unuturuz gibi geliyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...