Jump to content

Ses Kartı Driveri Siliniyor

ratapan

Recommended Posts

Arkadaşlar cafede 25 pc var.Bu pc ler 2-3 gündür ses kartı driverleri siliniyor.Deepfreeze kurulu olduğu halde.Lütfen yardım edin ses driveri yüklemeden bıktım 3 gündür yüklüyorum yüklüyorum geri siliniyor.kav9 nod 32 ilede tarattım virüs yok görünüyor

• 1 ay sonra...

:wacko: kardes format la alakası yok cunkı benım format attgım pcde gene aynı sorun oldu ve yanı ben bes yıldızlı otelde bilgi işlem sorumlusu olarak calısıyorum firewall war makınaların hepsı lısanslı antı vırus programım kasper ama gene oldu yanı ve makınaya format attıgım gun oldu.

bencede virüsten daha önce başka ardaşamında başına geldi tek çare format bence

:D kardes format la alakası yok cunkı benım format attgım pcde gene aynı sorun oldu ve yanı ben bes yıldızlı otelde bilgi işlem sorumlusu olarak calısıyorum firewall war makınaların hepsı lısanslı antı vırus programım kasper ama gene oldu yanı ve makınaya format attıgım gun oldu.

Bu virus cok beladir.Butun pclere format atiniz.Olmadi size gecici cozum wericem.Agdaki tum paylasimlarinizi kapatin.Birde Bunu deneyin bende ise yaradi

Beyler Bende Bilgi İşlemde Çalişiyorum ve RizeLiyim Aynı Sorunla Cok Musterilerim Geldi ve Hepsi Suan 7-8 Aydir hiç Bir ŞikayeT Almadim Yapman Gereken Format Attigin Makinelerin Atmadan Önce Ağ Bağlanti KAblolarini Cıkarman Gerekir Taki Deepfreeze Kurulumunu Bitirene KDar Butun Hepsini Bu Sekilde Yaparak Bu Sorunlaradan Kurtulabilirsin... Saygılarimla

Rizedeyiz Bilgi İşlem

Teknik - Servis

Yunus Emre KOPUZ

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...