Jump to content

Bilgisayarım Gereksiz Yere Kasılıyor

hajkoll

Recommended Posts

ekran kartı surucusunun guncel olamsına dıkkat edın eger surucussunu windows otomatık tanımıs ıse mutlaka uygun surucuyu yukleyın ayrıca bılgısayrınızda cart reader var ıse ıptal edıp bı deneyın

koay gelsın

Bu tip ağır oyunlar oynayacaksanız standart fanlar yetersiz kalır.Bunun için kaliteli soğutucular almalısınız.Zalsmann ve benzeri soğutuculu fanlar alarak sisteminizin daha iyi soğutulmasını sağlarsınız.Ekran kartı için de kaliteli fan alın.Saygılarımla

bende kendıkımı soracam sıze voltaj: cpu cekırdek:1.2, sogutucu fanlar: cpu 3,2, sıcaklık:57, sıcaklık: gpu dioda:72, sıcaklık:cpu:38

ekran kartın 72 baya yüksek (GPU)

cpu sıcaklığı normal

sadece sıcaklık yazdığın anakartın sıcaklığı mı hdd o biraz yüksek ama sorun çıkartmaz.

Ekran kartı sıcaklığına dikkat et makineyi sök güzelce tozunu al sonra bir daha bak sıcaklık düştü mü diye

bu sadece sıcaklık yazdıgım ustunde HDS728080PLA380 yazıyor pc yıde o temızlıyıcılerden hıc bulamıyorum bu ara bıde ısler var musaıt degılım o yuzden temızletemedım ama en yakın zmn da temzletecem ılgılendıgın ıcın thanks dostum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...