Jump to content

Maxtor 80 Gb Hdd Görmüyor

denge92

Recommended Posts

maxtor 80gb harddiski pc görüyor fakat format atmaya kalkınca disk gözükmüyor diye bir yazı geliyor

norton ulities diye bir programla bozdum galiba hdd format atıyordu elektrikelr gitti geldi pc açtıgımda o şekildeydi sonrada yapamadım hdd sata degil ide girişli fazla bir bilgim yok onuda f6 da tanıtmak gerekirmi

Pek bişey yapabiceğinizi sanmıyorum, yapılabilecekleri denemişsiniz. Yeni bir HDD edinin...

başka bir önerisi olan varmı birde yeni hdd alırsam ne marka almalıyım en iyisi hangisi

senin hdd sata ise sata driver konusunu araştır;

hdd bağlantı kaplolarını dikkatlice incele

veya hdd'yi başka pc'ye ikinci sürücü olarak tak ve sistemi açtıktan sonra var olan sistemde kendi hdd'ni biçimlendir...

"YokumBiraz" ın dediklerini dene, ayrıca hdd ide ise ide kablosunu deyiş, sata ise kabloları kontrol et sata kanalını deyiştir güç kablolarının yerini deyiştir kolay gelsin. bunları neden söyledim düngece aynı olay komşunun başına geldi diski sata, sata kanalını 1 den 3 e aldım, güç kablosunun yerini deyiştirdim olay tamam <_<

"YokumBiraz" ın dediklerini dene, ayrıca hdd ide ise ide kablosunu deyiş, sata ise kabloları kontrol et sata kanalını deyiştir güç kablolarının yerini deyiştir kolay gelsin. bunları neden söyledim düngece aynı olay komşunun başına geldi diski sata, sata kanalını 1 den 3 e aldım, güç kablosunun yerini deyiştirdim olay tamam ;)

beyler bilgisayarcı baktı ama bilgisayarda çok takılıyorum diye yapmadı hdd de bir şey yokmuş bana tek söyledigi bu hdd görünüyor biostanda gösterdi yardımlarınız için teşekkürler yarın deneyecegim

BİRDE BU VİNDOWWS KURULURKEN BOOT DİSKET İLE F6 MUHABBETİ VARYHA ONU NASIL YAPACAGIM DETAYLI ANLATIRMISINIZ

hala ugrasıyorum via ekran kartında raid setup buldum ama 9 mb bunu diskete nasıl atarım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...