Jump to content

2 Pc Ile Aynı Anda Yönetmek

WampirJicX

Recommended Posts

Doğru haklısın az once Teamviewer ın manul ini indirdim ve virtaul machinede denedim tum Tcp/ip kullanan bagdaştırcılarda beklemeye alıyor.( Bu arada bekleme sırasında firewall a zizin vermeniz gerekiyor bu durumda firewall a takılıyor.) Bilmemek değil ogrenmemk ayıp dostum.( ayrıca bende buyuk oldugunu sanmıyorum) 3.party yazılımı kullanamdıgım için ( şifresi kırılmış program kullanamıyorum şirektte ) teamviewer ı inceleyememiştim. NEt bağlantısı aynı yukarıdaki gibi yapaılıyor. İntranet baglantıda ip adresinden beklemeye alıyor yani trojan gibi calışıyor. Tekrar ediyorum En iyisi Remote desktop protocol dur. Zaman sınırı yoktur istediğin zaman kullancıyı kapatabilir, sınırlayabilir sure sınırı koyabilir, yazıcı ve surucelerini paylaşabilir ses ve goruntuyu alabilirsiniz. Teamviwer t.servislerde uzak baglantı kurmak için firewall a yakalanmadıgı için tercih edilir.RDP ise Local agda client ve server ların yontilmesinde kullanılır.Ayrıca microsoft un yazılımıdır ve ucretsizdir. Microsoft accountları yada AD ile calışabilir.

Ortak Bir Noktaya Varabilmemiz Sevındirici. Bende Team Viewer'i Önermiyorum... Sadece Yanlış Bilgilendirme Olmaması İçin Uyarmak İstedim..

RDP Güzel Bir Yazılım.. Bende Öneririm

Şirkette Uzaktan Destek İçin Dameware Nt Utilities Kullanıorum.. Hernekadar Lısanslı Olsada Is Kolaylastırıor..

Server'lara Erişim İçinde RDP

Bi Önceki Yazışmada Kullanmış Olduğum Kırıcı Sözler Varsa Affola

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...