Jump to content

Masa üstünde Fareden Başka Birşey Yok

Arman

Recommended Posts

Arkadaşlar dedğim gibi masa üstünde fare işaretcisinden başka bir şey göremıyorum bir arkadaşımın bilgisayarı sistemi geri yükledikten sonra olduğunu söyledi durum vaziyet bu yardımcı olmanızı istiyorum birde perfect xp de HDD yi göremıyorum TNCxp dede mini xp kurulumu bittikten sonra windows acılırken mavi ekranla karşılaşıyorum bilgisayarın içindeki verileri almam gerek lütfen yardımcı olun

bu arada sistem vista home basic

Arkadaşım Ctrl+Alt+Del yap sonra Dosya menüsünde Yeni Görev (Çalıştır) a tıkla ve explorer yaz. Eğer düzelmiyorsa ben bilmem ben uyguladım doğru çıktı...

KOLAY GELSİN!!

link için teşekkürler arkadasım fath42 arkadaşımzın dediğini yaptım windows gezgini çıkıyor ama çalışmayı durdurdu dıye bir uyarı verıyor programı kapatıncada başlat çubu gidiyor yani explorerda benım tahmin etim gibi bir problem var vistayıda pek anlamdım için pek bişey yapamıyorum :S

Arkadaşım Ctrl+Alt+Del yap sonra Dosya menüsünde Yeni Görev (Çalıştır) a tıkla ve explorer yaz. Eğer düzelmiyorsa ben bilmem ben uyguladım doğru çıktı...

KOLAY GELSİN!!

arkadaşıma katılıyorum yanlız sadece çalıştıra explorer değil explorer.exe yaz bende aynı sorun 2 kez oldu aynı şekilde düzelttim umarım sendede işe yarar

büyük ihtimalle virüs girmiştir, sağlam bir antivirüs kurun, masaüstünden giremediğiniz için, görev yöneticisinden çalıştırın antivirüsü.. güvenli modda girmeyi denediniz mi?

güvenli moddada aynı sorun var masa üstü yok ordada anlam vermedım işte xp iyle aynı sayılır vistada ama sistem peşinde koşamıycaz bu durumda pc deki verileri alayım da çakıcam cp yı lanet olsun vistaya görsel efekten başka bişey değil

arkadaşıma katılıyorum yanlız sadece çalıştıra explorer değil explorer.exe yaz bende aynı sorun 2 kez oldu aynı şekilde düzelttim umarım sendede işe yarar

Bende Katılıyorum ve Ayrıca Combofix yaz googleye veya forumda varsa indir onunla bir tarama yap sistemini eğer dediğimi yapacak olursan kaspersky veya eset bunda engelleme yapar combofik EVET yada HAYR böyle seçenek sunar hep evet de birde müdahele etme registry ayarlarını yapacak son zamanların gündem virüsünü kaspersky ve eset silemezken combofix siliyordu ve daha bir çok virüs programınının tanımadıgı dosyayı

embome arkadaşım şimdi masa üstünde bisey yok ben başka bilgisayardan iletişim kuruyorum combo fix antivürüs vs. acmam mümkün değil başlat cubuğu felan yok masa üstü arka plan resmı bile yok beyaz bir fare var o kadar sistem acıldıgında zaten direk windows gezgini çıkıyor ortaya sonra programı mecburen kapatıyorum windows sorun buldu gıbı bır uyarı verıyor sonra başlat cubuguda gidiyor şu an sadece görev yöneticisi çalısıyor başka bısey yok çok tuhaf bir durum

lanet okumanıza gerek yok sorun sistemden kaynaklanmıyor

olabılır ama cıktıgından beri hiç sevmedğim bir sistem xpnın yaması gibi bişey işte neyse uzatmaya gerekk yok zevk meselesi

Windows cd nizle onarmayı denediniz mi? Bilgileriniz windows üzerinde ise sistemi üzerine kurarak deneyebilirsiniz. Aklıma ilk gelen bunlar. Bir de Kaspersky nin cd den calısan programını kullanarak taratabilirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...