Jump to content

User32.dll Sistem Dll'sinin Bellekte Konumunu ...

Recommended Posts

Selamun Aleykum...

Katilimsiz XP Calismam VirtualBox Sanal Makinasinda Deneme Sirasinda Kuruluma 13 Dakika Kala Su Hata Ile Uyariyor

Yazan Yazi Su :

User32.dll Sistem DLL'sinin Bellekte Konumunu Degistirdi Uygulama Duzgun Calismayacak

Konum Degisikligi C:\WINDOWS\System32\Shell32.dll DDL'si Windows Sistem DLL'leri Ile Ayrilmis Bir Adres Araliginda Bulundugu Icin Yapildi. DLL Ureticisi Ile Yeni Bir DLL Edinmek Icin Baglanti KURULMALI

Fakat Tamam Dedigimde Kurulum Bitiyor Her Hangi Bi Sorun Gorunmuyor

Bu Hata Rahatsiz Edici Benim Icin O Ayri Mesele Bu Hatayi Nasil Giderebilirim

Screen :

hatali.PNG

İzmirli Arkadaşıma yardım edeyim hemen sanırım shell32de ikon değişikliği yapmışsı bu genelde reshacker ile yapılan editlemelerden sonra çıkıyor bbu soru restator programıyla sürükle bırak yöntemiyle Çalışırsan souca varırsın olmadı Profilimde mail adresim mevcut hallederiz.

Oncelikle Ilginiz Icin Tesekkur Ederim

Hallettim Sorunumu Shell32 Dosyasinin Icinde Baya Bisi Sildim Ekstra Olarak Ikon Eklemistim Boyutu 48MB a Cikmisti Sorun Olmaz Demistim Yanilmisim

Icersine Ekledigiim Ekstra Ikonlari Sildim Duzeldi Silerkende Hata Veriyodu O Ikonlarda Onizlemede Gostermiyodu Sanirim Ekledigim Ikon Setinden Kaynaklandi Ilgilendiginiz Icin Cok Tesekkur Ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...