Jump to content

Rapid Collector Hesabımı Kilitledim

YAGMURADAM

Recommended Posts

Arkadaşlar Bultar arkadaşım bana bir rapid collector hesabı açmıştı zamanında.Ben bunu üzerinden paylaşım yaptım sürekli.Sonra bugün sitemizde bir arkdaşımın collectorden 10000 puanın olursa 1 ay premium hesabınız olur yazısını okudum.İlk kez rastladığım bu mesaj üzerine rapide gittim ve collector hesabımı kontrol ettim.7919 puanım varmış.

Bu esnada ben hesabı kilitledim.Ne olduğunu ne işe yaradığını bilmediğim için geri açmak istedim ama bir şifre istedi.Ben de collector hesabımın şifresini verdim ama redetti.Bu hesabın kilitlenmesinin bir sakıncası var mı acaba?

Belki 10000 puan olurda 1 ay boyunca premium hesap kullanırım.İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

NOT:Paylaşımlarımın hiçbirinde puanımı yükseltme amacım olmadı.Ki zaten haberim bile yoktu.

İyi de mail hesabı bana ait değil.Kendi mail hesabımı nasıl vereceğim?İkincisi bu birikmiş puanları kullanabilir miyim.10000 olunca tabii...Bir resim vereyim size belki bir fikir verir.

2ldc1vl.jpg

Kayıtlı olan mail adrsine atılan şifreyi alıp kilidi açabilirsin. Daha sonrasında ise mail adresini girip tekrar kilitleyebilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...