Jump to content

Yok Ama Varmış Gibi Görünen Flopy Drive(dskt Srcu)

taccoist

Recommended Posts

bir ara pc yi gece acık biraktım download için sabah kalktım pc acılmıyor bir seyler yaptım içini actım ramleri fln tk cıkart yaptım bıos u sıfırladm fln tmm calıstı ama bir problem var bnm pc disket surucu yok ama pc acıldıgı zmn yeni donanım buldu dedi ve disket surucu yukledi ne zmn frmt atsam disket surucude varmıs gibi bilgisayarım da yerini alıyor ben aygıt yoneticisinden devre dısı bırak yaptım ama neden boyle bir sorun var bunu düzeltebilirmiyim merak ediyorum dogrusu bilginiz var mı acaba

Bence o kadar sorun etme.Bende Asus P5KC anakart var.Format attığımda bilgisayarım ekranında floppy disket sürücü görünüyor.Oysa bilgisayarımda öyle bir donanım yok.Biosila alakalı bir duruma benziyor.Kafanı takma o kadar.Boş yere sisteminle uğraşma.Saygılarımla

dostum BIOS ta master slave ayarladığın yerden Floppy yi kapat sorun düzelecektir kolay gelsin

ben master slave olayın hiç anlamamışındır bi yardımcı olsan yani neyapmam gerek yazsan ben yapmaya calıssam

ben master slave olayın hiç anlamamışındır bi yardımcı olsan yani neyapmam gerek yazsan ben yapmaya calıssam

yok dostum master slave ayarlarını oyna demiyorum.yanlız o menüde floppy disk gibisinden bi seçenek vardır orayı disable yapman lazım.Bilgisayarın BIOS u ne acaba??

arkadasım bılmem sorununu cozdunmu ama ben yınede yazayım belkı faydası dokunur

yapacagın ıs pc acılırken bıosa gırmek ve karsına ılk cıkan menu yada ılk gelen goruntude tarıh saat ayarının bulundugu bolumun alt kısımlarında floppy dısk yazan ıbareyı bulup karsılıgını enable ıse dısable yapmak yanı kapatmak umarım bı faydası dokunmustur :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...