Jump to content

Mxp 2009 V2 Nod 32 Anti Vurus Porg

Argion

Recommended Posts

ben nod 32 kullanmdım yıllardan beri kaspersky kullanıyorum hiçböyle birşeyle karşılaşmadım ama peki dosyaları nod 32 nin kestiğinize eminmisiniz yani dosya çekerken tarayıcınızdan mı çekiyorsunuz yada flash get cryptload internet download manager mi kullanıyormusunuz....

ben nod 32 kullanmdım yıllardan beri kaspersky kullanıyorum hiçböyle birşeyle karşılaşmadım ama peki dosyaları nod 32 nin kestiğinize eminmisiniz yani dosya çekerken tarayıcınızdan mı çekiyorsunuz yada flash get cryptload internet download manager mi kullanıyormusunuz....

dap kulandim aynisi getright hiç sorma daha %50 görmedim firefox indirme porg ayni hepsi kesiyor şuan sildim nod32 hiç bir dosya indirmiyor indirme hizda yükseldi kesin nod32 dir bende vurus porg değiştircem kaspersky kulancam baklim onda ne olcak eğer ayni hata alirsam bir daha asla modife xp kulanmicam

olabilir böyle şeyler bilgisayarın sorunsuz çalışabilmesi için birçok şeyin sorunsuz olması lazım bunu herşeyden yapabilir en güzeli sen deneme yanılma ile bulucaksın ama o işletim sistemlerinde çok emek var neyse umarım sorununuzu halledersiniz.

olabilir böyle şeyler bilgisayarın sorunsuz çalışabilmesi için birçok şeyin sorunsuz olması lazım bunu herşeyden yapabilir en güzeli sen deneme yanılma ile bulucaksın ama o işletim sistemlerinde çok emek var neyse umarım sorununuzu halledersiniz.

ya rapid bir kaltimsiz bir dosya indircem ama indirmek saatlerim aldi

Regedit ve msconfigden kaldir güvenli moddan nod32'e ait tüm dosyaları sil çünkü ilk kurdugun problemliyse database'ye öyle kayit etmistir. ve muhtemelen karsilastigin hatanin sebebi budur. Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...