Jump to content

Mavi Bilgisayar Subelerini Kapattı

sukutumakber

Recommended Posts

dün akşam saatlerinde haciz için bankaların maviye girdiğini biliyorum bu arada hakan vatan vatan bilgisayarı satmaya çalışıyor... son duyumlar bunlar HP çorluda pc fabrikası kurdu çok uygun fiyatlarla pc üretim ve satışı yapılacağı da duyurular arasında...

şimdi ben de üzüldüm.. mavi bilgisayarın kapandığına

daha elimdeki bozulan 4gb flash belleği değiştirecektim oradan...

yazık oldu onca çalışanına...

Merhaba bende mavi bilgisayar çalışanıyım.bizde sabah öğrendik mağazaların kapandığını.

kimsenin bir bilgisi yoktu kapanacağına dair. sabah bankadan maaşımızın asgarisini çektik. zannedersem kalanınıda vereceklerdir. hayırlısı olsun hepimiz şoktayız.

bi mavi bilgisayar çalısanın foruma yazdıgı yazı. :) :)

Herkese tavsiye ettiğim, alışverişlerimin çoğunu oradan yaptığım, servisinde arızalı ürünüm kalan canım mavi bilgisayarım nereye kaçtın??..

Seninle az mı saatlerce dolaştık la mavi bilgisayar reyonlarında..

sanırım cep telefonlarına kendileri garanti veriyormuş ithalatçısı maviymiş bilginiz olsun . bide teknik serviste ürünleri kalanları arayacaklarmış ... forumlardada bu sekilde yazmışlar mavi bil. çalısanları

iyi 320'lik hdd yi kurtardık en azından memin :)

kapanamasına uzuldum fakat mavi bilgisayarı pekte sevmiyorum açıkcası ne alsam bi arıza bi özür çıkıyordu yada bana denk geliyordu ... pek tercih etmiyordum o sebeple

ama orada çalışanların ve tüm ilgililerinin adına üzüldüm bu zamandan işinden olmak kötü Allah yardımcıları olsun

o kadar ucuzdan veririse herşeyi olacağı buydu:D

Ucuz vermesinden değil, defolu, paralel ithalat, vb. malları satmasından dolayı kardan çok zarar ettiler. Teknik servisleri arızalı ve teşir üründen geçilmiyordu. Fazla para hırsı, firmanın sonunu getirdi.

4 yıldır Mavi Bİlgisayar'dan alışveriş yapıyorum. Kendime ve yakınlarıma 100'den fazla ürün aldım. 1 tanesi bile arızalı çıkmadı..

Ucuz ve kaliteydi bence..

demek ben şansızmışım. aldıgım lcd de ölü pixeller usb bellekte hafıza hataları el aletlerini iki kere kullanmadan deforme olması sonra degiştirmeye gidince de kullanıcı hatası demeleri ... vs.vs.vs

neyse herkesin hakkında hayırlısı olsun şimdi arkasından konuşmuş olmayayım

valla bilgisayar firması sahibi olarak ben kendı depomdan alıyorum ama daha ucuzu bazen orada oluyordu ama bır kere yazıcı alayım dedım pişman oldun ama çalışanklarına buyuk gecmıs olsun umarım kısa surede yenı olanaklara kavusurlar

Peki arkadaşlar mavi bilgisayar iflas etti vatan bilgisayar satılıyor diye bir arkadasımız yazmıs.Bildiğim kadarıyla 2 büyük firma idiler bunun sebebi nedir eş zamanlı olarak bu dedikoduların yada gerçeklerin ortaya çıkma sebebi.Diğer hususta cidden mavi bilgisayar ürünlerde cok cazipti diğer firmalarla arasında ciddi oranlar oluyordu.Ne olursa olsun bir türk işletmesinin eriyip gitmesi çalışanların ve müşterilerin mağdur olması elbette firma sahiplerinide zor günlerin beklemesi çok üzücü.Umalım herkes zarar etmeden yada en az kayıplarla çıkar işin içinden.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...