Jump to content

Bilgisayarım Kaç Saatir Açık ? | Hesaplayıcı

wmismail

Recommended Posts

yahu adam yapmış kullanan kullanır beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez ama buna bile hır gür eden kişilere güzellikle laf anlatmaya çalışıyor wmismail 1 olur 2 olur 3 olur adamda bi yerden sonra patlıyor haliyle daha birde sen böyle agresifmisin diye üste çıkıyorsunuz ya :D hayır aynı durum senin başına gelse sen sanki başka bir tepki verceksin...;)

Ag bağlantilarindan baktığım zaman süre=3saat 10 dk olarak gösteriyor.

Ancak programla bakıldığı zaman 3saat 35 dk gösteriyor.

acaba aradaki 15 dk zaman farkı nerden geliyor ?

Ağ bağlantısı koparilmadi hiç.

Ayrica ismailcim ;)

buna bi checkbox ekle checkbox işaretli olunca süre değişsin.

Çalişman için tşk Ederim.

Bilgisayarın 15 dk'da açılmıştır..:D:)

Oratad bir proje yok dostum olsa soylicemde neden bole windows un yapabildiği yada dostan yapılan işlemleri programlamaya dokuyorsun anlamdım bi siteden kodları alıp değiştiriosun yada kitapdan kucuk işler yapacagına insanlara yarırı olan buyuk projeler yapda bizde takdir etsek nerde gereksiz calışmalar var sende farklı ol biraz sen biliyorsun ki verdiğin tum programlar ya pek iş gormuyor işe yarmaz diim yada o işi profs.ce yapan bi ton program var ilk once ihtiyaca gore projeyi sekillendir sonra uygulama sonra test en son yayınlama ama sen iki kod yazıp koyuyorsun sonra copluk oluo yazık gunah be kardeşim

Bilinchard : Bu denli yorum yapmak haddinize değil. Uyarı aldınız.

Bu denli yorum yapmak haddinize değil. Uyarı aldınız.

Bu ne sacma bir uyarı yazısıdır? TTnet de falan mı calışıyorsunuz? Bundan sonra tnctr sitesinde yorum yazmıyacagım herkesin yazdıgı gibi işe yaramaz yazılarla devam edeceğim. Bir sorun oldugu zaman direk konu acacagım, madem yagcılık istiyorsunuz her işte oo super olmuş mukemmel diyecegim, sorunlara kolay cvp yazacagım ( modemi restle, fişi sak tok calışır vs..) TNCTR ı sadece program için kullanacgım link alır bakarım dalgama... saygılar tnctr yonetimi...

Oratad bir proje yok dostum olsa soylicemde neden bole windows un yapabildiği yada dostan yapılan işlemleri programlamaya dokuyorsun anlamdım bi siteden kodları alıp değiştiriosun yada kitapdan kucuk işler yapacagına insanlara yarırı olan buyuk projeler yapda bizde takdir etsek nerde gereksiz calışmalar var sende farklı ol biraz sen biliyorsun ki verdiğin tum programlar ya pek iş gormuyor işe yarmaz diim yada o işi profs.ce yapan bi ton program var ilk once ihtiyaca gore projeyi sekillendir sonra uygulama sonra test en son yayınlama ama sen iki kod yazıp koyuyorsun sonra copluk oluo yazık gunah be kardeşim

Neden mi programlamaya döküyorum kardeşim ?

Bi projede lazım oldu, bilgisayarın kaç saat açık kaldığı, ona göre işlem yaptıracaktım. Nasıl bulacağımı araştırırken forumun birisinde şu bileşeni kullanarak yapabilrisiniz dedi. Yaptım, daha sonra süre bulma kısmını paylaştım ufak program olarak.

İster kullan ister kullanma. Beni bağlamaz senin kullanıp kullanmaman..

Tekrar söylüyorum, illa kullan diye bir ibare geçmiyor programlarda.. İşine yaramıyorsa kullanmazsın.

Prof. programlar varsa git onu kullan. Kullan demiyorum zaten sana..

Büyük projelerimi seninle neden paylaşayım ?

Hadi ben iki kod yazıp veriyorum.. Senin gibi herşeye muhalefet olmaktan iyidir.

Bundan sonra TNC'ye sadece link almak için girecekmişsin, kimseye yardımcı olmucakmışsın.

Eğer yardımcı olmaktan kastın milleti yorumlarınla iğnelemekse ( üsttede görüldüğü gibi ) isabetli karar kardeşim.

Kolay gelsin.

Neden mi programlamaya döküyorum kardeşim ?

Bi projede lazım oldu, bilgisayarın kaç saat açık kaldığı, ona göre işlem yaptıracaktım. Nasıl bulacağımı araştırırken forumun birisinde şu bileşeni kullanarak yapabilrisiniz dedi. Yaptım, daha sonra süre bulma kısmını paylaştım ufak program olarak.

İster kullan ister kullanma. Beni bağlamaz senin kullanıp kullanmaman..

Tekrar söylüyorum, illa kullan diye bir ibare geçmiyor programlarda.. İşine yaramıyorsa kullanmazsın.

Prof. programlar varsa git onu kullan. Kullan demiyorum zaten sana..

Büyük projelerimi seninle neden paylaşayım ?

Hadi ben iki kod yazıp veriyorum.. Senin gibi herşeye muhalefet olmaktan iyidir.

Bundan sonra TNC'ye sadece link almak için girecekmişsin, kimseye yardımcı olmucakmışsın.

Eğer yardımcı olmaktan kastın milleti yorumlarınla iğnelemekse ( üsttede görüldüğü gibi ) isabetli karar kardeşim.

Kolay gelsin.

Biliyoruz ki konusuyoruz...

Yahu bir insan bir kere uyarılır! İletinisini editlemişim hala uzatıyor! Sonra kalkıp moderatöre laf sokmaya çalışıyor! Çok biliyorsan sen kendin yapacaksın! Bilginle karşılık ver ağzınla değil! Ne oldu sonunda banlandın işte. Yani bir insan bir kere söylendiğinde laftan anlamalı! Ukalalık paraylan değil ki! Hadi git başka forumlara! Kalkıp yeni üyelik alıp gelir bu gibi "ileri zekalı" arkadaşlar! Çünkü gerçek hayatta ki bağnazlıklarını, sanal dünyada googleden öğrendikleri ile hava atmaya çalışırlar!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...