Jump to content

Sony Vegas Pro 9.0

Recommended Posts

Sony Vegas PRO 9.0

dünya çapında en popüler en güvenilir ve kullanılabilirliği yüksek profesyonel işler çıkartan bir medya editörüdür SONY Vegas Movie Studio ile kendi filmlerinizi, resim slaytlarınızı ya da sunularınızı hazırlayabilirsiniz Bilgisayarınızdaki videoları ya da video kameranızdan aldığınız kayıtları kolay bir şekilde program çizelgesine aktarıp işlem yapabilirsiniz

Video düzenleme, ses kaydı ve DVD yazdırma işlemleri tek bir güçlü program içerisinde mevcut Vegas Movie Studio Platinum yüksek kalitede filmler düzenlemek için, videolar yaratmak için, DVD birleştirmek için ve daha bir çok işlem için kullanabileceğiniz mükemmel bir programdır Dünya teknoloji üreticisi Sony`nin yazılım dalındaki en önemli programı olan Vegas ile ev sinemasına bakışlar tamamen değişiyor Çünkü artık herkes bir profesyonel gibi efekt yönetebilecek

Özellikler :

* Ses ve medya dosyalarını senkronize etme

* İki boyutlu ve 3 boyutlu efektler

* Ses dosyalarında WAV, MP3, AIF, PCA, Ses CD'si formatlarında çalışma

* Resim dosyalarında BMP, GIF, PSD, JPG formatlarında çalışma

* Video dosyalarında AVI, DV, SWF ve MPEG 1 & MPEG 2 formatlarında çalışma

* Kolay çoklu medya yaratma

* Sınırsız sayıda işlemi geri alma veya ileri alma

* Aynı anda birden fazla işlem yapabilme

* Dış DV monitor desteği

* Asimetrik destek

* Çoklu menüler

* Yakınlaştırma, döndürme, boyutlandırma gibi özellikler

* Özel efektler ve başlıklar ilave edebilme

* HD video düzenleme: HDV ve Sony AVCHD formatları

* 51 ses sistemlerine uygun mixleme ve yazdırma imkanı

* Sony PSP™ (PlayStation®Portable)`ye direkt olarak uyumludur

* 100`den fazla video efekti ile NewBlue®`dan profesyonel video efektleri

* 3 tekerlekli bir sistemde renk ayarlama mekanizması

* 20 AniMattes professional video compositing mattes from FreedomFX®

* 20`nin üzerinde DirectX® ses efekti

ARKADASLAR BU PROGRAMIN FULL SÜRÜMÜNÜ ARIYORUM

• 2 ay sonra...

Al sana full surumu 32 bıt ı denedim ama içersindeki patch calısmıyor suan bakınıyorum 64 bıt i denemedim ama calısan bi patch bulursan paylaşmanı bekliyorum

SONY Vegas PRO 9.0b Build 772 (Multilanguage) (FULL) -32BIT

Rapidshare.com Linki

--

SONY Vegas PRO 9.0b Build 772 (Multilanguage) (FULL) -64BIT

Rapidshare.com Linki

Please register to see this content.

_-_taccoist_-_

Al sana full surumu 32 bıt ı denedim ama içersindeki patch calısmıyor suan bakınıyorum 64 bıt i denemedim ama calısan bi patch bulursan paylaşmanı bekliyorum

SONY Vegas PRO 9.0b Build 772 (Multilanguage) (FULL) -32BIT

Rapidshare.com Linki

--

SONY Vegas PRO 9.0b Build 772 (Multilanguage) (FULL) -64BIT

Rapidshare.com Linki

Please register to see this content.

_-_taccoist_-_

indirdiginiz dosyada kurulum aciklamasida mevcuttur..icerisindeki "PATCH" te herseyde calisiyor.

sen "PATCH" dosyasını calistirdiginda; aktivasyon sırasındaki serial i sagdan sola dogru cek yani tamamini kopyala..eksik kopyalamıssındır genelde herkes sizin hatanıza düsüyor ne kadar belirtsekte

konunun orijinal baslıgı:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=159&view=findpost&p=583609[/CODE]

• 4 ay sonra...

arkadaslar elimde saten sony vegas programı var ama ben nasıl kullanılacagını bılmıyorum

yanı benım tam olarak ıstedıgım de video goruntulerını nasıl netlestırebılırım hd film gibi cam gıbı seyredebilirim bu prog. yapıyormus ama nasıl tam olarak bır acıklama yaparsanız sevınırım resimli anlatım olursa daha guzel olur

• 1 ay sonra...
arkadaslar elimde saten sony vegas programı var ama ben nasıl kullanılacagını bılmıyorum

yanı benım tam olarak ıstedıgım de video goruntulerını nasıl netlestırebılırım hd film gibi cam gıbı seyredebilirim bu prog. yapıyormus ama nasıl tam olarak bır acıklama yaparsanız sevınırım resimli anlatım olursa daha guzel olur

dostum videonun net olmasını istiorsan yüksek kalite bi video kaydeden programın olacak mesela fraps gibi... ama o videolar da cok fazla yer kaplıyor...

senin cektigin kalitesiz videoyu sony vegası geç en kral program bile netleştiremez...

sony vegas sadece video düzenlemek efekt vermek için.... Properties bölümünden devideonun kayıt olurkenki özelliklerini ayarlarsın bu kadar...

yane videon cekildiginde kalitesizse düzenledikten sonra da değişen bişi olmaz...

saygılar!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...