Jump to content

Winrar Ile Açılmış Bir Sfx Dosyası...

Recommended Posts

35bi70l.jpg

2dly5x.jpg

33m65bn.jpg

işlemleri takip et işin tamamdır :)

Nasıl yani. Benim paketlediğim sfx içindeki dosyalar açılıyor ve açıldıktan sonra bir program çalışıyor. sfx kendini geçici klasöre açıyor. şimdi bu sırada program kapandığı zaman tekrar bu geçici klasör içindeki dosyalar sfx içinemi giriyor.

ilginiz için teşekkürler.

Nasıl yani. Benim paketlediğim sfx içindeki dosyalar açılıyor ve açıldıktan sonra bir program çalışıyor. sfx kendini geçici klasöre açıyor. şimdi bu sırada program kapandığı zaman tekrar bu geçici klasör içindeki dosyalar sfx içinemi giriyor.

ilginiz için teşekkürler.

hayır buradakı sadece bır ornektı ustelık sfx e gerı gırmıyo sadece calıstıgı zaman eger portable olaraksa temp e cıkıyo ve sonrasında uygulama kapatıldıgında dosyalar sılınıyo burada path yazan yerde tempmode yazar senın dosyanda

Yapamadım. daha doğrusu ben birşeyleri eksik anlattım. Öncelikle benim paketlediğim access te yapılmış bir evrak kayıt programı. bunun yanında birkaç dosyayla birlikte winrar ile paketledim. Bu kendisini geçici klasöre çıkartıyor. Benim isteğim bu program kapandıktan sonra yapılan kayıtlar ile birlikte güncel olarak tekrar paketlemek yani ben bunu başka bir pc de de güncel verilerin olmasını istiyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...