Jump to content

Komik Windows Hataları

vistaarda

Recommended Posts

--------------------------------------------------------------------------------

"Hata Raporu Oluştururlurken bir hata meydana geldi"

Bir Taşla İki Kuş

Alt tarafta işlemin tamamlanması için kaç dakika kaldığı gösteriliyor: 2.309.088 dakika. Yani 4 yıl, 7 aydan biraz fazla. Bu arad gidip kendinize bir kahve alıp ve mesela üniversiteyi bitirebilirsiniz...

"...şu hata meydana geldi: "Daha kapsamlı bir hata meydana geldi" En azından sorunu "kapsamlı" bir şekilde açıklamış.

"Uygulama sürücüyü başarılı bir şekilde kaldırmayı başaramadı. Kaldırma devam edecek ama sürücü hala yüklü olacak" En azından dürüst...

"Felaketsel hata" Media Player'ın ne kadar ömrü kaldı o da yazsa ya...

(Sarı ile işaretli alan) "Problem Windows Vista yüzünden oluştu, o da Microsoft tarafından yaratıldı." İspiyoncu bir hata. Sorunun asıl kaynağını da söylüyor.

"Kritik Hata" Bu Sorun Gerçekten Çok Kritik

"Hata Hata" "Bir önceki hatayı görüntülerken bir hata oluştu" Zaten ben de şans olsa...

"6620 silinemiyor: Yeterli disk alanı yok." "Bir veya daha fazla dosya silerek disk alanı boşaltın ve tekrar deneyin" Hmm... Senin canın format istiyor galiba?

"'Silme' işlemine devam etmek sabit diskinizin içeriğini silecek." "Ne yapmak istiyorsunuz?" "Devam et" – "Sil" Vazgeçmek yok Rocky!

"Bir sebep yüzünden yazma işlemi başarısız oldu" En azından sebebi biliyoruz...

"Hiç hata oluşmadı" Şaşırmışa benziyorsun? Pek sık başına gelmiyor galiba?

"Günün ipucu" "İpuçları dosyasının olmadığını biliyor muydunuz?" Bugün aldığım en güzel haber...

"Hata" "Operasyon başarıyla tamamlandı" Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...

alıntıdır...

kaynak:chip.com.tr

"windowsda hata yok onu programcıya sormak lazım bütün şuç onda" enazından dürüst :)
gercekten güzelmiss...

hepinize çok teşekkür ederim.resimleri de vardı ama yükleyemedim... :)

Bu arada...

"Günün ipucu" "İpuçları dosyasının olmadığını biliyor muydunuz?" Bugün aldığım en güzel haber...

ipuçları gıcık ederdi,güzel dalga geçilmiş :dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...