Jump to content

Kurulum Sonlarına Doğru Garip Bir Pencere Açılıyor

Recommended Posts

Arkadaslar Yeni Bir Modifiyeli XP Yapıyorum Bıtınce Paylasıcam Insallah Fakat Bir Sorunum Var Lütfen Yardımcı Olunuz

Modifiyeli XP Min Son Asaması Denemeydi Bu Pencere Cıkıyor Nedir Bu Nasıl Önüne Gecebilirim

Tamam a basınca kurulum Tamamlanıyor Bır Sorun Olmuyor Ama Bu Pencerenın Acılması Neden Kaynaklanır

Yada Nasılİptal Edilir Acil Yardım Lütfen.

hata.PNG

Kullandıgım Sanal Makınasından mı Kaynaklanıyor

Yoksa Addon Eklıyorum Ondanmı

Yada Ince Ayarlardan Kaynaklanabılırmı ?

13. dakikada programlar kuruluyor. yüksek ihtimalle kullandığın addonlardan birisi hatalı. çıkan pencereye bakarsan .msi şeklindeki bir kurulum dosyasında sorun var yada parametresi yanlış!

GIGABAYTE GA-8I945GZME-RH Anakart

İntel Dual Core 2 Cift Cekirdek 3.8 İslemci

2 X 1GB DDR2 Kingston RAM TOPLAM: 2GB

ATI 512MB 256 BİT Express Ekran Kartı

2 X 500GB Samsung SATA HDD TOPLAM: 1TB

Windows XP Professional SP2 İşletim Sistemi

Bilgisayarımın Özellikleri Bu Yeterli Sanırım. Bundan Yapacagını Sanmıyorum

Daha Önce Boyle Bı Hata Almıyordum Addon Eklemesi Yaptıkdan Sonra Bu Hatayı Almaya Basladım

Ama Hangı Addon Onu Bılmıyorum :S İlk Posta Cevap Veren Arkadasın Dedıgı Gibi Addon Sanırım Bi İnceleme Yapayım.

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER OLMASSA TEKRAR SİZİ BİLGİLENDİRİRİM

13. dakikada programlar kuruluyor. yüksek ihtimalle kullandığın addonlardan birisi hatalı. çıkan pencereye bakarsan .msi şeklindeki bir kurulum dosyasında sorun var yada parametresi yanlış!

Katılıyorum. Addonlardan biri arızalı. MSI uzantılı olan addonları bi kontrol et...

ls SİZ HİÇBİRŞEY BİLMİYORUSUNUZ BELKİ BİLGİSAYARIN KALDIRMIYORSA YEMİSA YA.dd:d::ss:s:

ÖZELİKLERİNİ BANA YAZ

Adam seninle dalga geçiyor BucaYer6... Burdaki hatanın sebebi kullandığın addonlardan birinde katılımsız parametre yanlış girilmiş.Tek tek kontrol et addonlarını...

Adam seninle dalga geçiyor BucaYer6... Burdaki hatanın sebebi kullandığın addonlardan birinde katılımsız parametre yanlış girilmiş.Tek tek kontrol et addonlarını...

Öncelikle Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim.

Sonrasında Söylemek İstediğimse Benimle Dalga Geçmek İsteyen Arkadaş Aslında Benimle Değil Kendisinle Dalga Geçiyor.

Bende Bilgisayarımla Alakalı Olmadığını Biliyorum Fakat Özellik İstedi Verdim Bakalım Nasıl Bir Mana Bulucak Die :)

Neyse Hemen Gözden Geçiriyorum Addonlarımı Umarım Olur Tekrar Teşekkür Ederim. Sorunu Çözersem Bilgilendireceğim

Aynı Sorun Başkalarının Başınada Gelirse Bilgilensin Die İyi Forumlar...

Anladım Arkadaslar Tesekkur Ederim Hepinize

Addon Olarak :

DriverPack Kurulum Arka Plan Resmı

Mavi Vista Boot Ekranı

Vista HDD Doluluk

Vista Sesleri

Vista VisualTask

Vista Sitebar

Rocket Dock

Bunları Bıraktım Bunların Dısında Her Hangı Ekleme Yapmadım. Sanırım Sorun Çözülür.

İnce Ayarlarla Sorun Yoksa Tereddütsüz Ayarlayayım O Zaman

Katılımsız Kurulum Alanları İlede Alakası Yok Onuda Doldurayım

Bileşen Çıkartarak Yüklemeyi Hızlandırmak İçin Napmam Lazım ? Hangi Bileşenleri Çıkarmalıyım Kısa Ve Öz Hata Vermeyecek Sekilde

Tesekkurler Arkadaslar Sayenızde Sorun Cözüldü Sorun ADDON Daymıs Sonradan Ekledıgım 1 Kac Addon u Sildim Düzeldi.

Onları Eklemesemde Olur Nasıl Olsa WPI ıde Var Yuklemek Isteyen Oradan Yukler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...