Jump to content

Kaspersky ınternet Securıty 2010 En ıyı Ayarlar

nevrans

Recommended Posts

eğer profesyonelsen kurulum ekranında bir seçenek var profesyoneller için en iyi güvenliği bu şekilde sağlarsın fakat profesyonelsen :( Profesyonel değilsen hiç uğraşma ayarlardaki güvenlik seviyeleri yükselt sadece...

Bence kurulumda varsayılan ayarlar gayet iyi.Onları değiştirme derim.Ben öyle kullanıyorum.Gerçi şimdi eset smart securtiy deniyorum ama yıllardır Kaspersky kullanırım.Sistemi tarattım.Güncel ESET ile Güncel KİS 2010 benzer sonuçları buldular.

O yüzden kurulumda ayar değiştirme.Kurulduktan sonra da dokunma derim.Varsayılan ayarları gayet güzel.Ki ben bu ayarlarla en tehlikeli sitelerde cirit atıyorum.Saygılarımla

verdıgınız bılgıler ıcın cok tesekkurler arkadaslar duyduguma gore kaspersky en ıyı ayarlarda kullanınca avıra ve g-data kadar vırus buluyor denıyor tabı ne derece dogru bılemıyorum o zaman kurdugum gıbı kullanayım bende kolay gelsın

Kaspersky güncel tut avira kadar iyidir. Avira avantajı virus bilgisi veritabanında olmasa bile virus olduğundan şüphelenip uyarı vermesi. arasındaki fark bu kaspersky bu virusu önceden tespitte pek başarılı değil ama anında güncellemelerle bu açığı çok güzel kapatıyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...