Jump to content

Satılık Oto Galeri Sitesi

halim81

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle kısa bir açıklama yapıyım siteyi ben yazmadım sadece emlak scipritinden editledim biri düz biri flash lıdır..

Özellikler :

Tüm oto galeri şirketleri için kullanışlı ve ekonomiktir.

Oto galeri sitenizde Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri mevcuttur. Bunun yanı sıra dilediğiniz kadar dil seçeneği sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Şifreli yönetim paneli Türkçe olup, kullanımı oldukça basittir.

Sınırsız sayıda ilan ekleyebilirsiniz.

İlanlarınıza sınırsız sayıda resim ekleyebilirsiniz.

Döviz bilgileri otomatik olarak Merkez Bankasının web sitesinden güncellenir. Aynı zamanda kurları elle girebilirsiniz.

Ana sayfada gösterilecek ilanları kendiniz belirleyebilirsiniz. (Vitrin İlanları, En Uygun, Sıfır araçlar En Uygun ikinci el araçlar)

İlan sayfasında bulunan “Yazdır” butonu ile ilanların resimlerini ve özelliklerini yazdıra bilirler.

İlanlarda bulunan “daha fazla bilgi istiyorum” formunu doldurarak ziyaretçileriniz sizden daha fazla bilgi isteyebilir, “arkadaşıma gönder” butonuyla ilanlarınızı arkadaşlarına tavsiye edebilir.

İlanlar harici, web sitesinizde extra sayfalar açabilir, verdiğiniz hizmetleri bu sayfalarda tanıtabilirsiniz.

Site ziyaretçileriniz almak ve satmak istedikleri araçları form aracılığı ile size iletebilirler.

Online Destek seçeneği ile ziyaretçilerinizin sorularına chat ortamında anında cevap verebilirsiniz.

Anket, Hava Durumu, E-Posta Listesi ve Bankaların Kredi Hesaplama linkleri ile ziyaretçilerinize geniş bilgiler sunabilirsiniz.

Ziyaretçi bilgileri bölümünden sitenize giren ve online olan kişi sayısını anında öğrenebilirsiniz.

290080efe.JPG

Sadece sciprit 30 tl

Hosting alan adı kurulum herşey dahil 100 tl

59245oto.JPG

Sadece sciprit 50 tl

Hosting alan adı kurulum herşey dahil 130 tl

Pm ile ulaşırsanız demo ve referanslarımdan gösterebilirim ilginize teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...