Jump to content

Metin2

messi_123

Recommended Posts

OLAY BUGÜN METİN 2 DE Bİ ARKADAŞA 'ALLAH İYİLİK' VERSİN DEMEMLE OLDU. FAKAT İŞTE 'ALLAH' KELİMESİNİN YASAKLI KELİME OLDUĞU ÇIKTI SİZCE BU NE ANLAMA GELİYOR... YAZDIĞIMDA BU KELİME YASAKLI DİYOR ***** BÖYLE OLUYOR... AÇIKLAMALARI SİZE BIRAKIYORUM...

Oynamayın işte şu oyunu bırakın.. Kötü küfürbaz bir oyun..

EVET KARDEŞ BIRAKTIM ZATEN BENDE VATANDAŞ BİLGİLENSİN DİYE YAZDIM. İNANMAYAN BAKSIN GERÇEKLERLE YÜZLEŞSİN DİYE YAZDIM... SAOL.

Bu oyunu oynayanlarda hiç mi akıl yok ? Hepsi saygısız ayıptır söylemesi tinerci gibi öküzler ben ne diyim hepsi saygısızın teki.. Aman level geçtilerde 80 lvl oldularda ne olmuş yani insanları ezmeyemi çalışıyorlar ha ? ezo, ezüq, ezik gibi hakaretler filan böyle oyun yapanların ben ..... Sanki oynuolarda bilgisayardan anladıkları birşeymi var bilgisayarlarına yazık küfürlü ve viruslü kötü bir oyun için bilgisayar kullanıyorlar onları bu foruma katsak belki biraz bilgilenirler..

messi_123 --> Caps lock tuşunu kapat çünkü bu haykırmak anlamına geliyor.

Dandik değil, kafir, dinsiz oyunlar. Müslümanlığı çekemeyen kendilerince yok etmeye çalışan oyunlar. Ama anca oyunda yasaklarlar.

Aptal çinlilerinmi japonlarınmı neylerinse onların marifeti işte ne beklersin

Bu Oyun zaten bir alman oyunu zaten kendini belli ediyor... Böyle şeylerin olacağı belliydi. Zaten genç nesli ancak böyle şeylerle kandırırlar..Çocukları olanlar lütfen çocuklarını uyarsınlar. Veya kardeşi olanlar en güzelide kendimiz .Ben bu olay olduktan sonra kesinlikle oynamam...

Aptal çinlilerinmi japonlarınmı neylerinse onların marifeti işte ne beklersin

Bu ne kesin bir yargılamadır yav. Adamlar yapıyor bizlerde bal gibi gidip oynuyoruz. Misal sen, cocacola içmedin mi hiç. Aynı değil mi genel bakış bize? Ee, nerede kaldı bu karşı tarafın aptallığı?

Aptallık bizde ki, çocuklarımızı oyunların başlarına bırakıp, kendimizi tv başında uyutuyoruz. 'Kalk şşş, uyan be eşşek' derse biri, uzak dursun gelmesin istiyoruz. İşte bu yüzden, iş kendimizde biter. Japonun, Yahudinin işi sadece seninle uğraşmak mı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...