Jump to content

Oyun Oynarken Oyunun Fotosunu çeken Program Lazım.

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Fraps'la yapabilirsin.

- Fraps'ı aç

- Sonra simge durumuna küçült

- Oyunu aç

- Oyun içindeyken F11'e basınca fotoğraf çeker

- Oyun içindeyken F10'a basınca video çeker

:D

http://www.fraps.com/download.php[/CODE]

Fraps v2.9.8 Build 7777

resimgin.jpg

Tanıtım:

Fraps DirectX veya OpenGL uyumlu oyunlar içerisinde de çalışabilen bir ekran videosu kaydetme aracıdır. Windows içerisindeki tüm uygulama ve oyunlar için kullanılabilecek olan bu araç ile ekranınızdaki görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz. Ekranınızdan kaç FPS (Frame Per Second) hız ile görüntü aldığınızı görebilirsiniz. Diğer tüm video kaydetme uygulamalarından daha başarılı olan Fraps ile görüntü kaydetme performansınız artacak ve çok daha başarılı videolar elde edebileceksiniz.

Sadece video kaydetme değil ekran görüntüsü alma imkanı da sunan bu küçük program sayesinde artık ekranınızı kaydetmek için başka hiçbir programa ihtiyaç duymayacaksınız. Sadece tek bir tuşla ekran görüntüsü alabilir ve bunu Paint gibi bir resim editörüne yapıştırmadan otomatik olarak belirleyeceğiniz bir isme göre kaydedebilirsiniz.

Gerçek zamanlı ekran videosu alma özelliği sayesinde oyun oynarken kazandığınız başarıları bir film gibi kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ses ve video kaydetme imkanı ile oyun videosu kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 1152 x 864 çözünürlüklü ekranlara bile uyumlu olan Fraps saniyede 100 kare kaydedebiliyor (100 FPS).

Dosya Bilgileri:

Boyut : 1,27 MB

Yayın Tarihi : 03.05.2009

Rar Şifresi : www.sacorey.com

Rar MD5 : 822a01a3a0ad2e417f1dfb6e85ce654e

Lisans : Tam Sürüm

Dil : İngilizce

RapidShare Link:

Please register to see this content.

Kurulum bilgileri içindedir, güle güle kullanın.

-------

SÜRÜM FULL'dür Al Bırak Gitsin... bunu DENEYEBİLİRSİN.

Fraps v2.9.8 Build 7777

resimgin.jpg

Tanıtım:

Fraps DirectX veya OpenGL uyumlu oyunlar içerisinde de çalışabilen bir ekran videosu kaydetme aracıdır. Windows içerisindeki tüm uygulama ve oyunlar için kullanılabilecek olan bu araç ile ekranınızdaki görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz. Ekranınızdan kaç FPS (Frame Per Second) hız ile görüntü aldığınızı görebilirsiniz. Diğer tüm video kaydetme uygulamalarından daha başarılı olan Fraps ile görüntü kaydetme performansınız artacak ve çok daha başarılı videolar elde edebileceksiniz.

Sadece video kaydetme değil ekran görüntüsü alma imkanı da sunan bu küçük program sayesinde artık ekranınızı kaydetmek için başka hiçbir programa ihtiyaç duymayacaksınız. Sadece tek bir tuşla ekran görüntüsü alabilir ve bunu Paint gibi bir resim editörüne yapıştırmadan otomatik olarak belirleyeceğiniz bir isme göre kaydedebilirsiniz.

Gerçek zamanlı ekran videosu alma özelliği sayesinde oyun oynarken kazandığınız başarıları bir film gibi kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ses ve video kaydetme imkanı ile oyun videosu kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 1152 x 864 çözünürlüklü ekranlara bile uyumlu olan Fraps saniyede 100 kare kaydedebiliyor (100 FPS).

Dosya Bilgileri:

RapidShare Link:

-------

Arkadaşlar ilginz için teşşekürler fakat ben cs 1.6 da online oynarken çekmek istiyorum fakat sxe injected programı ile girmek zorundayım yoksa serverlara giremem bu programda foto çekme programını engelliyor yoksa çok güzel bi program çalışıyor bi çözümü varmı??

cs için video çekmek istiyorsan oncelikle record yapman lazım. servere girdikten sonra record bırak(istediğin harf yada yazı) yaz. o kendiliğinden kaydetmeye başlayacaktır. daha sonra bunu demo haline getirmen istersen de. cs klasörünün içinde hangi adla kaydettiysen örn: bırak.dem diye dosya oluşur.işte şimdi fraps gibi programları kullanacaksın. oyuna girip playdemo bırak.dem yazacaksın senin record karşına cıkacak. beyendiğin sahneleri de fraps veya benzeri progrmlarla çekeceksin

kolay gelsin

Fraps v2.9.8 Build 7777

resimgin.jpg

Tanıtım:

Dosya Bilgileri:

RapidShare Link:

-------

saol cok güzel bi program ama ses kaydetmiyor onun icin ayrı bi ayar yapmamız gerekiyormu

PRT SCR tuşu yani print screen tuşuna basarak resim çekebilirsin. Böylece program yüklemene gerek kalmaz.

Kullanımı :

PRT SCR bir kere bas Alt + Tab tuşu ile masaüstüne gel başlat programlar donatılar paint içine yapıştır ve kayıt et hepsi bu kadar.

PRT SCR tuşu yani print screen tuşuna basarak resim çekebilirsin. Böylece program yüklemene gerek kalmaz.

Kullanımı :

PRT SCR bir kere bas Alt + Tab tuşu ile masaüstüne gel başlat programlar donatılar paint içine yapıştır ve kayıt et hepsi bu kadar.

dediğin olur ancak oyun keyfini bozar diğer programlarda bir tuş atıyorsun o tuşa basdığında ekranını görüntüsünü otomatik olarak kopyalıyor

Ya her şeyi bırak CS 1.6'da F5 tuşuyla foto çekebilirsin HL'nin kendi özelliği.

Fotoğraflar cstrike klasöründe oluyor.

Hiç bir programa,Printscreen tuşuna vb. gerek yok.

Ya her şeyi bırak CS 1.6'da F5 tuşuyla foto çekebilirsin HL'nin kendi özelliği.

Fotoğraflar cstrike klasöründe oluyor.

Hiç bir programa,Printscreen tuşuna vb. gerek yok.

morning iyi hatırlattın ben unutmuştum onu ama galiba png olarak kaydediyor jpg olarak değil :search:

• 1 ay sonra...

fraps mraps anlamam oyundayken çekcen anda klavyede print screen diye bir tuş var ona bas çeker bekle hazırlıyam video yu link:http://rapidshare.com/files/265152640/reism__ekme.avi.html

videoda bi sorun var işte açtıktan sonra olmuş bişi değil MsHackedByHnD uploadı ben yaptım şahsen ve video yuda çeken benim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...