Jump to content

Modifier Tools + Dahili Programları

Recommended Posts

Arkdaşlar C-Ronaldo Arkadasımızın yapmıs oldugu resource tools un 2.8 surumunun uzerıne yaptım acıkcası ben ısmını modifiye araclari olarak yazmıstım ama c-ronaldo nun onerısı uzerıne modifier tools yaptım

Saygılar.

harıcen kısayollara hedef bul ve her dosya ve klasore nıtelıkler uzantısı verıyo buna ozel menu ve kopyalama sepetı de dahıl ayrıca sıstemınızın ıslemcısını bularak bılgısayarım ozellıkler kısmına resmını atıyo ve son olarakda reg cmd ve bat dosyalarınızı exe ye cevırmek ıcın program eklendı

Not:Arkadaslar sıstemınızde bunlardan bırı bulunuyosa uyarı verecektır Bazı dosyalar olusturulamadı dıye tamam deyın ve kapat deyın sorun cıkartmaz kesınlıkle ayrıca

245kjsl.jpg

1pf7l0.jpg

Edit : alternatif link eklendi

iyi günlerde kullanın

ya arkadaşım kusura bakma ama bu çalışmanı rapidshare ye ekleme şansın varmı acaba :)

pekala en kısa zamanda upload edılmıs lınkı verırım ama bana lınkımın sılınmıyecegı bı sıte soyleyın nere atsam sılınıyo lınkım :D

uygunmudur acaba

Burayada atmıstım baya ama ıse yaramadı genede bura en saglamı barı uzun sure duruyo bıraz daha lınk upload ı bıtınce atarım

duzenleme : uye oldum atıyorum su anda 28 dakıka kaldı dıyo

kardesım sen sunu eklesene rapıdshareye ya dırek ındırek nsl ınecekse ınmıyor tıklıyorum yorum yazıyorum ama ınmıyor eklede rapıde ındırek

dostum hıcmı yazıları okumuyosun allah askına

2eq50d1.jpg

Rapidshare sitesine upload edebilirim istersen Jolteon

valla cok sevaba gecersın rapid e bırdaha upload yapmıcam dıye yemın ettım :D tam 15 tane paylasımımı yenıden lınk verdım

Jolteon'cum Rapid'den collecttor hesabı açsan da öyle upload etsen...Collector hesabı ücretsiz, linklerin silinmez, rapid puan kazanırsın.Ve 10000 rapid puanına ulaştığın zaman 1 aylık premium hesap alabilirsin.Yani sonuç olarak linkler daima sağlam durur :D:)

Jolteon'cum Rapid'den collecttor hesabı açsan da öyle upload etsen...Collector hesabı ücretsiz, linklerin silinmez, rapid puan kazanırsın.Ve 10000 rapid puanına ulaştığın zaman 1 aylık premium hesap alabilirsin.Yani sonuç olarak linkler daima sağlam durur :D:rofl:

soylee bı resımlı anlatım hıc fena olmaz hanı nasıl acıldıgı hakkında :)

Dosya'da Virus Uyarısı Veriyor.. " Avast 4.8 Pro" :D

avast ozel menu ısıne gıcık bıraz nod32 ıle tarattım hıc vırus uyarısı vermedı

CRC hatası veriyor.. Bu seferde

ındırenlerden hata alan oldumu hıc :? ben upload ettıgım dosyayı tekrar ındırdım ustelık 18 kez ındırılmıs su anda

dostum kurdum ama program ekle-kaldır da kaldır secenegı goremedım virussuz bır bılgısarda denedım sadece kopyalama sepetını kaldırdı. tekrar kontrol edecegım ama sende bakarmsın yoksa program ıcerıklerı super olmus tek tek kurmaktansa hepsı bırarada guzel calısma emegıne saglık tabı c ronaldo ya da

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...