Jump to content

Temalar Hakkında Yardım

Recommended Posts

Ben size kendi yaptığım yöntemle bir yol göstereyim.Bununla tek bir temayı dahil edebilirsiniz.Üstelik N-lite olmadan.

Şimdi sıraladığım işlemleri aynen yap.

1.Temanızın adını Luna koyun.msstyles uzantılı dosyanın adını Luna.msstyles olarak değiştirin.

2.Temanın shell.dll dosyası bir tane ise bundan 3 kopya çıkar.Eğer 3 tane ise gerek yok.

3.Şimdi bu 3 shell dosyasının üçünün de adını değiştireceğiz.Hangisi hoşuna gidiyorsa ona blue._ss.dll adını ver.Diğer ikisinin adına da metal._ss.dll ve home_ss.dll adlarını ver.Şimdi bu üç shel dosyasını makecab ile sıkıştır.Bu sıkıştırma sonucunda

blue_ss.dl_, metal_ss.dl_, home_ss.dl_ 3 dosya oluşacak.Şimdilik bunlar beklesin.

4.Luna.msstyles dosyanı makecab ile sıkıştır.Ve Luna.ms_ dosyanı elde et.

Şimdi.Luna.mst ve sıkıştırma ile elde ettiğin3 shell dosyanı xp cd sinin İ386 klasörüne atıp dosya değişimin onayla.

5.Son olarak bu temayı kullanması için gereken themeui.dll ve uxtheme.dll dosyasını İ386 paketine atmalıyız.Ben sana hazır vereyim.İndirdiğin paketi rardan çıkar.2 dosya göreceksiniz.(themeui.dl_ ve uxtheme.dl_)Onları doğrudan İ386 klasörüne at.

Bundan sonra tema için ayrı program kullanmana gerek yok.Ayar da istemez.Bu işlem ile Luna teması yerine kendi temamızı sisteme yutturmuş oluyoruz.Saygılarımla

Size gerekli themeui.dll dosyalarını indirme adresi:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...