Jump to content

Sitede @tnctr.com Gibi Windows Live Destekli Mail?

Recommended Posts

Sitede @tnctr.com gibi windows live destekli mail desteğini nasıl veririm

ScreenShoot:

asdnxc.jpg

yani bu şekilde desteği nasıl veririm yardımlarınızı bekliyorum diyenlere

Siteniz Icin Uyelerinize @sitenizinadi.com Hotmail Tabanlı Mail/msn Adresi Dagıtın!,

verdiginiz adresin hotmail.c o m uzantılı mail adreslerinden hic bir farkı yokdur, 25 MB posta alanı, direk .Net passport kaydı (msn messegnerda kullanmak için özel bir işlem yapmaya gerk yok), hotmail.com dan giriş yaparak mail gonderme alma, ve uyelerin postalarının kapladıgı alanın hostunuzla hic bir alakası olmaması..

ilk olarak domains.live.com adresinden kendi hotmail-msn veya .NET passport kayıtlı bir hesabnzla giris yaparsınız, veya ordaki sign up butonuna tıkladığınızda ilk olarak aşağıdaki ekran daha sonra da bir log in alanı ortaya cıkar, ondan sonrasını resimlerin uzerinde anlattım, umarım anlasılır olmusumdur, ya da birilerinin işine yarar..

1trozyyt9.jpg

2trozyvr4.jpg

3trozyaz0.jpg

4trozyxb1.jpg

yukardaki adımdan sonra eger alt alan adı kullanıyorsanız aynı işlemleri ona da uygulamak veya diğer mx girdilerini silmek zorundasınız

6trozykf1.jpg

Üyelerinizin kayıt olurken girecekleri adres Open Membership butonunda I agree dedikten sonra text box'ın içindeki kodların arasında da mevcut, benim anlatımı yaptıgım cpanel ile sizin cpanel sürümünz farklı olabilir, ancak genel hatlarıyla yapılanlar ayrı olacaktır, plesk bir host alanm olmadıgı için anlatımı plesk'de yapamadgm icin uzgnm, umarım isinize yarar tekrardan, bu arada uyeleriniz verdiginz linkten kayıt olurken onlara internet explorer kullanmalarını onerin..

SORUN ÇÖZÜLDÜ Google amca sayesinde :lol:)

Siteniz Icin Uyelerinize @sitenizinadi.com Hotmail Tabanlı Mail/msn Adresi Dagıtın!,

verdiginiz adresin Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com uzantılı mail adreslerinden hic bir farkı yokdur, 25 MB posta alanı, direk .Net passport kaydı (msn messegnerda kullanmak için özel bir işlem yapmaya gerk yok), hotmail.com dan giriş yaparak mail gonderme alma, ve uyelerin postalarının kapladıgı alanın hostunuzla hic bir alakası olmaması..

ilk olarak domains.live.com adresinden kendi hotmail-msn veya .NET passport kayıtlı bir hesabnzla giris yaparsınız, veya ordaki sign up butonuna tıkladığınızda ilk olarak aşağıdaki ekran daha sonra da bir log in alanı ortaya cıkar, ondan sonrasını resimlerin uzerinde anlattım, umarım anlasılır olmusumdur, ya da birilerinin işine yarar..

1trozyyt9.jpg

2trozyvr4.jpg

3trozyaz0.jpg

4trozyxb1.jpg

yukardaki adımdan sonra eger alt alan adı kullanıyorsanız aynı işlemleri ona da uygulamak veya diğer mx girdilerini silmek zorundasınız

6trozykf1.jpg

Üyelerinizin kayıt olurken girecekleri adres Open Membership butonunda I agree dedikten sonra text box'ın içindeki kodların arasında da mevcut, benim anlatımı yaptıgım cpanel ile sizin cpanel sürümünz farklı olabilir, ancak genel hatlarıyla yapılanlar ayrı olacaktır, plesk bir host alanm olmadıgı için anlatımı plesk'de yapamadgm icin uzgnm, umarım isinize yarar tekrardan, bu arada uyeleriniz verdiginz linkten kayıt olurken onlara internet explorer kullanmalarını onerin..

evet yani kayıt ola basıldıgında direk hotmail gibi kayıdı yapılıyor senin domain adına ama windows live destekli hesabı soğrulama ile felan uğraşma olmuyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...