Jump to content

Winrollback Rx şifreyi Unuttum Kaldırmanın Yöntemi

bela.gitarist

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar

Geçenlerde arkadaş bilgisayarına Rollback programını kurmuş ve şifreyi unutmuş.

Bildiğimiz tüm yolları yani hemen hemen aklınıza gelebilecek tüm yolları (regedit, msconfig, sistem geri yükleme.. vb. tüm yollar) denedik fakat olumlu bir sonuca varamadık ya şifresi kırılacak yada format atılacak. Formatta atamıyoruz cd rom bozuk ve elimizde şuan yok cd rom falan filan..

Bu konuda bilgisi olan ve işi bilen arkadaşlar bir el atsanız yardımcı olursanız minnetar kalırım.

İlk defa pc'ye yeniliyoruz :):(

Yardımını esirgemeyen tüm arkadaşlara şimdiden Teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılar...

10. Mesaj yazarken, okunması ve anlaşılmasının kolay olması açısından, büyük-küçük harf ve yazım kurallarına dikkat etmelisiniz. Büyük harflerle yazmanın net kullanıcıları arasında bağırmak anlamına geldiğini unutmayın! Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız. İstisnai durumları hoş görmek yönetimin insiyatifindedir.

16. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.

Yukardaki kuralları ihmal ettiğimi düşünmüyorum "Acil yardım" dışında bence siz biraz dikkatli okuyun kuralları :D

Hem şuana kadar 10'larca forum açmış kapatmışım kuralları çok iyi biliyorum :D

Yapçak bişi yok. Ben bilgisasayar hocamdan öğrendim bu programı. Bu programda bana ilk öğrettiği şey verdiğin şifreyi unutma dedi. Unutursan format atsan bile program kalkmaz demişti. Bu hiç denemedim formatla kalkıp kalkmıyomu die. Kalkmamasının sebebi program aldığı yedekleri harddiskin gizli sektörlerine yazmasıdır. Kalkması için tek bir yöntem biliyorum. Oda Fdisk. Fdisk/mbr komutunu birkaç kez uygulamanız gerekiyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...