Jump to content

Forum Kurallarını Okudunuz Mu ? ||

wmismail

Forum Kurallarını Okudunuz mu ? ||  

45 members have voted

1. 1. Forum Kurallarını Okudunuz mu ?

• Hayır
      18
    • Evet
      27

Recommended Posts

Arkadaşlar gerçenten merak ediyorum, acaba forumda o kadar süre online olup ta forum kurallarını bir kez okuyan var mı ? :)

Yalan söylemek istemeyen arkadaşlar için ( Link ) vereyim, bu linke bi kez tıklayıp yukardan Evet'i işaretleyebilirsiniz :)

Edit : Yöneticilere söyledim, bu konuya girmicekler :) Rahat olabilirsiniz.

foruma kayıt olduğum hafta okumuştum tüm kuralları, ayrıca sonra sk8er_boi hatırlatma mesajı göndermişti tüm üyelere o zaman da bir kez okumuştum...

ilk bilgisayara oturup bir foruma üye olurken okumuştum küçücüktüm :) hepsi birbirinin aynı zaten sadece neyin nerede açılcağını filan okurum arada yoksa hiç bakmam :)

ben ilk üye olduğumda okudum okumasak bile kurallar olmasa bile zaten kurallara göre davranmamız lazım bizden çok şey veya aykırı birşey istenmiyor okumayanlar varsa okusun

bize zararlı olan bir kural varmı bizler insanlara dinimize devletimize vatanımıza saygılı olsaydık hirbir yerde kural olmazdı unutmayın kurallar bizim yüzümüzden konulmuştur

Şu ana kadar tam olarak okumamıştım öle göz gezdirmiştim kendimden utandım :) Hepsini okudum :)

Valla forumum için kural hazırlıcaktım tncden kopya çektim kurallarını okudum bi tek o zaman okudum :)

edit: wmismail senin yüzünden üyeler kural okumaya başladı simdi marion4, bygokce, azami kuralları okuyor :)

Valla forumum için kural hazırlıcaktım tncden kopya çektim kurallarını okudum bi tek o zaman okudum :warning:

edit: wmismail senin yüzünden üyeler kural okumaya başladı simdi marion4, bygokce, azami kuralları okuyor :glare:

Amacımız zaten boş bir anket yapmak değildi, hem bazı şeyleri hatırlatmak hemde gırgır yapmaktı..

Dürüst arkadaşlara gerçekten teşekkür ederim.

Okumadıklarını söyleyebilecek kadar cesurlar :warning:

Tebrikler arkadaşlar..

Okumayı bırak daha o sayfaya girmedim bile :D :D Kendi forumumda çok katı kurallarım var valla :) onun için burdada empati yapıyorum. Bu zamana kadarda göze batacak bişi yapmadım ama yinede okuyacam söz! Çünkü ben olsam kızardım niye okumuyorsunuz diye :)

öküz altında buzağı aramak değil ama bu konuyu açmakta forum yöneticilerine bi yağ ve yaranma havası seziyor insan ister istemez.nedendir niyedir hangi akla hizmettir bilinmez sanal alemdeki bu tarz üyelerin açtıkları bu tarz konular.forumlara üye olanlar zaten bu kuralların birçoğunu biliyorlardır.aşağı yukarı aynı hemen hemen hepsi.kaldıki merak eden zaten okur bakar.etmeyene konu açmak değil evine postada yollasan nafile

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...